Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007096 - Berlitzi vestmik. Portugali keel

Berlitzi vestmik. Portugali keel

007096
Berlitz / TEA
9789985716885
2008 TEA
1. trükk
224 lk.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Taskuformaadis vestmik sisaldab üle 1200 kasuliku võõrkeelse lause ja väljendi, neist igaühe järel on toodud kergesti arusaadavas vormis hääldus. Värvikood aitab raamatus kiiresti üles leida vajaliku teema. Toodud väljendid katavad kõiki enamlevinud olukordi, kuhu rändaja võib sattuda, nagu teejuhiste küsimine, sisseostude tegemine, kohtade broneerimine, vaatamisväärsustega tutvumine jpm. Eraldi kastides pealkirjadega “Võite näha” on toodud laused, mis aitavad orienteeruda mitmesugustes teeviitades ja infosiltides. “Võite kuulda” kastides olevatele lausetele saate osutada, kui enese arusaadavamaks tegemiseks on vaja appi võtta n-ö käsi ja jalgu. CD tekste loevad keelt emakeelena kõnelevad inimesed. Kasutajal on võimalus kuulata ja harjutada lühidialooge ning enam kui 300 olulisemat väljendit, mida reisil vaja võib minna.

Samas sarjas ilmunud:
Hiina keel
Hispaania keel
Inglise keel
Itaalia keel
Prantsuse keel
Rootsi keel
Saksa keel
Soome keel
Vene keel

Seotud tooted  

007097 - CD Berlitzi portugali keele vestmiku juurde
Tavahind: 7.35 €
Soodushind: 6.60 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST