Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)

Kasutajaks registreerumine – miks ning kuidas?  

Kasutajaks registreerumiseks klikkige paremas veerus asuvale lingile "Registreeru" ning täitke vastavalt juhisele nõutud väljad.

Registreerunud kasutajad saavad internetis tellimusi vormistada ning soovi korral tellimuste eest kohe turvaliselt tasuda (pangalingi abil). Kasutajaks registreerumine säästab teid tellimuse vormistamisel oma andmete igakordsest sisestamisest ning võimaldab teil osa saada registreerunud kasutajatele pakutavatest hinnasoodustustest ning eripakkumistest.

Kui soovite hiljem oma kontaktandmeid muuta, saate seda teha jaotuses "Kasutaja seaded".

Oma varasemaid tellimusi näete jaotusest "Ostude ajalugu".

Kuidas ja miks registreerida end TEA püsikliendiks?  

TEA püsikliendiks registreerimiseks märkige linnuke kasti „Soovin saada TEA püsikliendiks ning uudiskirja oma e-postile“.

TEA püsikliendina saate kõigilt kaupadelt 10% soodustust TEA kauplustes Tallinnas ja Rakveres. Internetikauplusest tellides kehtivad sisselogimisel püsikliendi soodushinnad.

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele. Tootele kehtivat soodustust näete ni tootekaardil kui kai ostukorvis.

Lisanduvad eripakkumised püsikliendile  ja e-maili teel saadetavad uudised.

Tere tulemast meie sõprade hulka!

Toodete ostmine  

Toodete ostmiseks leidke teid huvitav toode ning vajutage nupul "Lisa ostukorvi". Kui toote juures sellist nuppu ei ole, siis tähendab see seda, et toode on läbi müüdud või ei saa teda mingil muul põhjusel hetkel tellida. Paremasse veergu tekib jaotus "Ostukorv", milles kuvatakse ostukorvis olevate toodete maksumus. Seal leiduva lingi "Vaata ostukorvi" abil saategi kontrollida oma ostukorvi sisu ning kui olete toodete lisamise lõpetanud, alustada ostu vormistamist.

Koguste muutmiseks ostukorvis avage ostukorv ning sisestage lahtrisse "Kogus" soovitud eksemplaride arv. Toote eemaldamiseks klikkige kastikesel sõna "Eemalda" all.

Ostukorvi-vaatest saate sisestada tellija (ning - kui kauba saaja andmed erinevad tellija omadest - ka saaja) andmed ning valida teile sobiva tarne- ja makseviisi. Kui olete kasutajaks registreerunud ning sisse loginud, eeltäidetakse tellija andmed teie eest automaatselt.

Kui olete valmis tellimust edastama, klikkige nupule "Vormistan" lehe allosas ning teie tellimus suunatakse vormistamisele. Teie e-postiaadressile saadetakse tellimuse kinnitus/arve. Kui valisite makseviisiks pangalingi, suunatakse teid vastavasse internetipanka makse sooritamiseks. Kui valisite maksmise arve alusel, pakutakse teile arve väljatrüki võimalust (arve saadetakse ka teie e-postiaadressile).

Tasumine ja arved  

Kui olete internetipanga kasutaja, saate TEA e-poes tehtud ostude ja tellimuste eest mugavalt ja turvaliselt tasuda pangalingi abil. Selleks tuleb teil ostukorvis tellimust kinnitades makseviisiks valida vastav pank, mis suunab teid turvakanalil loodud ühendust pidi otse teie valitud internetipanka, kus teid ootab ees eeltäidetud maksekorraldus.

Kui teil pole sõlmitud internetipanga kasutamise lepingut üheski pangas, valige "Maksan arvega" ning tasuge kinnituses toodud summa arvel näidatud arveldusarvetele. Teile saadetakse e-mailiga ka tellimuse kinnitus / arve, millelt leiate kõik ülekande sooritamiseks vajalikud pangaandmed ning viitenumbri.

Paberil originaalarve saate alati koos teie poolt tellitud kaubaga. Kui soovite saada arvet enne tasumist, palume ostukorvis tellimuse kinnitamisel selleks valida makseviis "Maksan arvega".

Ostude eest on võimalik tasuda ka krediitkaardiga. 

Tasumist ning arveid puudutavate küsimuste ning probleemide korral palume ühendust võtte meiliaadressil tellimine@tea.ee

Transport ja saatekulud  

Kui teil on võimalik tellitud kaubale ise järele tulla, võite tellimuse vormistamisel valida "Kättesaamine: tulen ise järele" ning valida sobiv kauba väljastamise koht. Sel juhul ei tule teil loomulikult kohaletoimetamise eest maksta.

Soodsaim pakiteenus Eestis

Telli pakk alati avatud Post24 pakiautomaati!

Kui valite kättesaamise viisiks " ELS Kulleriga" või "Post24 pakiautomaadist", toimetatakse teie tellimus teile ELS Postimüügi teenusega maksimaalselt 7 päeva jooksul tellimuse esitamisest (v.a. puhkepäevad ja riiklikud pühad). Teenust osutatakse kuuel päeval nädalas (E-L), vahemikus 8.00 – 20.00 (täpsed kellaajad sõltuvad konkreetsest kättetoimetamise piirkonnast). Raamatu sihtkohta saabumise päeval helistatakse saajale ja lepitakse kokku saajale sobiv kättetoimetamise aeg pidades kinni D+6 tingimusest. Juhul, kui saajaga ei õnnestu telefoni teel ühendust saada, siis tehakse üks füüsiline väljastuskatse saaja aadressil. Kui ka füüsiline väljastuskatse ei õnnestu, saadetakse saajale teade saadetise saabumise kohta ja tal on võimalus see postkontorist kätte saada. Saadetise tasuta hoiustamise tähtaeg on 3 nädalat.
Ettetellitavate raamatute puhul toimub kättetoimetamine 7 tööpäeva jooksul raamatute ilmumisest, kui eelnevalt pole teisiti teatatud.

Kui soovite kauba tellida väljaspoole Eestit, tehke lahtris "Kättesaamine" valik "Välismaalt" ning valige ripploendist sihtriigile vastav regioon. Välismaale saatmisel määratakse postikulu ostukorvis olevate toodete arvu ning sihtriigi alusel. (Kui soovite teada ostukorvis olevate toodete saatmiskulusid mingisse regiooni, valige soovitud regioon ning jälgige ostukorvis välja "Tasumisele kuuluv summa", mis värskendatakse reaalajas, vastavalt valitud kättesaamisviisile).

• Välismaale tellimisel on saatekulud järgmised:

Tooteid ostukorvis

Euroopa Liidu riigid

USA, Kanada

Kõik teised riigid (v.a EL ja USA, Kanada)

1

20 €

26 €

30 €

2

22 €

36 €

42 €

3-6

27 €

72 €

72 €

üle 6

2 € toote kohta + 18 € paki kohta

10 € toote kohta + 16 € paki kohta

12 € toote kohta + 30 € paki kohta

Isikuandmete kaitse  

NÕUSOLEK ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISEKS
 

Nõusolek on antud järgmisele vastutavale töötlejale:

Tea Kirjastus AS
Registrikood 10403710
Liivalaia 28 Tallinn
 
 

1.      Käesolevaga kinnitan, et minu poolt antud nõusolek minu isikuandmete töötlemiseks tugineb minu vabal tahtel.

2.      Luban töödelda oma isikuandmeid, sealhulgas andmeid minu elukoha kohta.

3.      Luban nimetatud isikuandmeid töödelda minu tellimuse täitmisega seotud eesmärkidel.

4.      Olen teadlik, et võin nõusoleku igal ajal tagasi võtta. Mulle on selgitatud, et nõusoleku tagasivõtmisel ei ole tagasiulatavat jõudu. Nõusoleku suhtes kohaldatakse Tsiviilseadustiku üldosa seaduses tahteavalduse kohta sätestatut.

5.      Olen teadlik, et minu isikuandmete edastamine on lubatud selleks seadustest vastavat õigust omavatele isikutele ning seaduses sätestatud korras. Muudel eesmärkidel minu isikuandmeid ei edastata.

6.      Mulle on selgitatud, et minu kohta kogutud isikuandmeid säilitatakse kuni eesmärkide saavutamiseni ning selliselt, et need ei satuks kolmandate isikute valdusesse. Eesmärkide saavutamisel kõik minu kohta kogutud isikuandmed hävitatakse va käesolev nõusolek, mida säilitatakse 7 aastat. Minu kohta kogutud isikuandmeid ei säilitata muudel eesmärkidel kui minu poolt koostatud tellimuse täitmiseks.

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.
OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST