Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)

Firmast  

TEA on üks taasiseseisvunud Eestis esimesi eraettevõtteid. Ettevõte sai alguse 1988. aastal kooperatiivist – keeltekoolist, mille juurde asutati peatselt kirjastus, sest vajadus kaasaegsete keeleõpikute järele oli toona eriti suur. Praeguseks on sellest välja kasvanud üks Eesti suuremaid kirjastusi.

Firma tegevusaja jooksul on TEA Keeltekoolis õppinud ligi 35 000 inimest. TEA kaubamärk on nii Eestis kui ka välismaal keeleõppijate seas hästi tuntud. TEA autorite loodud keeleõpikuid, grammatikaid ja sõnaraamatuid on välja antud paljudes riikides, sealhulgas ka Venemaal ja Hiinas.
 
TEA toodangu põhiosa moodustavad sõnaraamatud, keeleõpikud, entsüklopeediad, vestmikud, reisijuhid ja lasteraamatud, mis on konkurentsivõimelised maailma tuntuimate kirjastuste analoogsete väljaannetega. Järjest enam ilmub e-raamatuid nii CD ROM-il, DVD-l kui ka Internetis.   
 
Lasteraamatute turul on TEA Kirjastus olnud küll alles paar aastat, vaatamata sellele on Eesti laste kätte jõudnud ligi veerand miljonit raamatut.
 
Kokku on TEA Kirjastus välja andnud ligi 1000 erinevat nimetust, millest ainuüksi viimasel kümnendil on Eestis müüdud 1,5 miljonit eksemplari. TEA raamatute tellijaid elab enam kui 30 riigis ja neid on ainuüksi Eestis 75 000. 

2008. aasta septembris alustas ilmumist „TEA entsüklopeedia” koos e-Entsüklopeediaga Internetis, mis on TEA-le oluline, vastutusrikas ja väärikas väljakutse.

2008.aasta oktoobris omandas TEA Kirjastus 100% tütarettevõttena AS Kirjastus ILO 

Juriidilised andmed

TEA Kirjastus AS 
Liivalaia 28, 10118 Tallinn

Telefon: 6161 022
E-mail: info@tea.eu
Reg.nr.:10403710
KMKR:EE 100175136

 

Logi sisse

Uudised  

Koguteose „Eesti Vabariik 100ˮ esitlus 1. detsembril New Yorgis
Koguteose „Eesti Vabariik 100ˮ esitlus 1. detsembril New Yorgis
TEA Kirjastus osales New Yorgi Eesti Maja populaarsel jõululaadal
TEA Kirjastus osales New Yorgi Eesti Maja populaarsel jõululaadal
Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.
OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST