Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007018 - Rahvusvaheliste suhete alused

Rahvusvaheliste suhete alused

007018
Michael Nicholson
9789985714058
2004 TEA
1. trükk
312 lk.
144x214 mm.
Kõva köide
Hind: 4.00 €

Maailmapoliitikas on 21. sajandi algul toimunud kiired ja dramaatilised muutused. Laienev majanduslik, kultuuriline ja poliitiline üleilmastumine on tihendanud maailma maade vastastikust seotust ja sõltuvust. Külma sõja lõppemine on avanud tee uutele liitudele ja toonud esile uusi konflikte. Koos nende põhjalike muutustega on ka mõtted saanud uue suuna.

Michael Nicholson pälvis rahvusvahelise tunnustuse oma teedrajava töö eest sõdade ja konfliktide uurimisel, leidmaks rahumeelseid lahendusi. Sussexi ülikooli professorina jagas ta teadmisi ühesuguse tähelepanu ja pühendumisega nii esmakursuslastele kui doktorantidele. Neile kogemustele tuginedes on sündinud ka käesolev raamat.

“Rahvusvaheliste suhete alused” annab loetavas vormis igakülgse pildi rahvusvaheliste suhete maailmast, nagu see on 21. sajandi algul. Autor käsitleb põhjalikult hiljaaegu esiplaanile kerkinud teemasid nagu keskkond, sooküsimused ja globaalne poliitökonoomia, ent pöörab tähelepanu ka vanadele küsimustele, mis pole oma tähtsust kaotanud või on uuesti päevakorrale kerkinud, nagu terrorism ja terrorismivastane võitlus.

Raamat peaks huvi pakkuma nii neile, kes soovivad lihtsalt silmaringi laiendada, kui ka neile, kes tahavad valdkonnaga põhjalikumalt tutvuda. Viimastele jagab autor iga peatüki lõpul heldelt viiteid täiendavale kirjandusele.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST