Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1842 - Laul, mis leidis sõnad

Laul, mis leidis sõnad

1842
Ulla Laxsen
9985577388
2005 Ilo
112 lk.
145 x 210 mm.
Pehme köide
Hind: 8.25 €

Alla seitsmeaastaste laste maailm tundub paljudele meie seast mõistatuslikuna, sest täiskasvanuks saades oleme unustanud iseenda lapsepõlve, tollase unistuslikkuse ja ebateadlikkuse suure maailma asjadest. Meie tõtlikus ja asjalikus maailmas vajab oma eluteed alustav väike inimene teadmisi nii välises maailmas kui ka iseenda sisemuses toimuvast. Iga laps kannab endas laulu alget, rütmilisust, sisemist harmooniataotlust, et ühendada iseendas tervikuks isalik teadlikkus ja emalik hellus ning õrnusevajadus.
Raamatu autor Ulla Laxén on loov, tundeergas ning suhtlusnõtke pedagoog, kes südame ja mõistusega on kaasa aidanud laste eripära mõistmisele ning püüdnud neid headuse ja armastuse abil juhtida iseendaks kasvamise teel. Usutavasti saab lugeja sellest raamatukesest tuge lapse ja iseenda paremaks mõistmiseks.

Samast sarjast Tea ja toimeta:

Seotud tooted  

1992 - Arutlusi õpetaja kutse-eetikast

Arutlusi õpetaja kutse-eetikast

Ismo Pellikka, Vuokko Vienola, Pirjo Nuutinen, Anneli Niikko
2006 Ilo
Tavahind: 8.25 €
Soodushind: 7.40 €
2227 - Turvaline kasvukeskkond

Turvaline kasvukeskkond

Sirje Almann, Juta Luuri, Maaja Mänd, Eva Tulvi
2008 Ilo
2434 - Tea ja Toimeta nr. 36

Tea ja Toimeta nr. 36

Gerta Sooserv
2008 Kirjastus Ilo
2342 - Tea ja toimeta nr. 35

Tea ja toimeta nr. 35

Maaja Mänd
2008 Kirjastus Ilo
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST