Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
008076 - Minu esimesed avastused looduses. CD-ROM

Minu esimesed avastused looduses. CD-ROM

008076
TEA Kirjastus
9985-71-522-5
23.10.2012 TEA
Kordustrükk
160x180 mm.
CD-ROM
Hind: 15.90 €

MINU ESIMESED AVASTUSED LOODUSES on põnev CD-ROM, mis ergutab lapse uudishimu, ärgitades teda avastama ja uurima maailma enda ümber.
CD-ROM koosneb neljast osast – “Puu”, “Konn”, “Lepatriinu” ja “Lind”. Igast osast saab laps omakorda palju loodusealaseid teadmisi, mida aitavad kinnistada testid, pusled, mängud ja lõbusad pildid.
CD-ROMi helindamisel on kaasa löönud eesti näitlejad – Tiina Tõnis ja Andres Ots.

Puu
Illustratsioonid Christian Broutin. Selles osas avaneb puude saaga: alates sellest, kuidas kastanimunast, puu viljast, kasvab kastanipuu ja kuidas sellelt omakorda kukuvad alla kastanimunad. Pajatatakse teistestki maailma puudest.

Lind
Illustratsioonid René Mettler. Selles osas õpetatakse vaatlema ja jälgima lindude igapäevaelu: kuidas nad lendavad, kui ilus on nende sulestik, missugused on nende munad, pesad ja pojad.

Konn
Illustratsioonid Daniel Moignot. Selles osas jutustatakse konnade igapäevaelust: kuidas nad söövad, liiguvad, paljunevad. Selgitatakse sedagi, milline on veekonn, kärnkonn, lehekonn ning koguni puu- või lendkonn.

Lepatriinu
Illustratsioonid Sylvaine Pérols. See osa räägib laste lemmikputuka lepatriinu elust: kuidas ta lendab, mida sööb, kes on tema sõbrad, kes vaenlased. Juttu tuleb ka teistest põnevatest putukatest.


Süsteeminõuded:
Pentium II 233
MHz või kiirem protsessor
Microsoft® Windows®98, 2000, Me või XP
16-bitine helikaart
Mac Power PC 233 MHz või kiirem protsessor
OS 8.6, OS 9.x või OS X
 

Seotud tooted  

2622 - Must tulp. Õppemäng

Must tulp. Õppemäng

Eda Aavik ja Siret Heinver
2011 Ilo
Hind: 5.90 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST