Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001268 - TEA minitaskusõnastik. Prantsuse-eesti-prantsuse

TEA minitaskusõnastik. Prantsuse-eesti-prantsuse

001268
TEA Kirjastus
9789985716953
2008 Tallinn
1. trükk
640 lk.
86x120 mm.
Kahevärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 12.70 €
Püsikliendi soodushind: 11.45 €

Prantsuse-eesti-prantsuse minitaskusõnaraamatus on kokku ligi 40 000 tänapäevast sõna ja väljendit, mida igapäevakeeles kõige rohkem kasutatakse. Prantsuse-eesti osas koosneb sõnaartikkel märksõnast, selle hääldusest ja sõnaliigist. Olulisemad tuletised ja väljendid esitatakse samas sõnaartiklis. Omadussõnade naissoo vormid ning nimi- ja omadussõnade mitmuse vormid tuuakse ära juhul, kui neid ei moodustata prantsuse keele üldreeglite järgi. Grammatiline info esitatakse samal viisil ka sõnastiku eesti-prantsuse osas. Prantsuse-eesti-prantsuse minitaskusõnaraamat on käepärane abivahend igaühele, kes tunneb huvi prantsuse keele vastu.

Samast sarjast TEA minitaskusõnastikud:
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST