Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007949 - Maailma muinasjuttude kuldraamat

Maailma muinasjuttude kuldraamat

007949
9789949240234
25.05.2017 TEA
2. trükk
300 lk.
245x225 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAULUSTES!

„Maailma muinasjuttude kuldraamatusse” on koondatud 33 kõige tuntumat muinasjuttu kogu maailmast. Sellest kuldraamatust saab lugeda
*vendade Grimmide muinasjutte „Lumivalgeke”, „Rapuntsel”, „Hans ja Grete”, „Hunt ja seitse kitsetalle” jt;
*Hans Christian Anderseni muinaslugusid „Inetu pardipoeg”, „Keisri uued rõivad”, „Pöial-Liisi” „Väike merineitsi”, „Printsess hernel “ jt;
*Charles Perrault’ muinasjutte „Tuhkatriinu ehk Kristallkingake”, „Punamütsike”, „Kassi-isand ehk saabastega kass” jt;
*muid toredaid lugusid üle maailma, nagu „Imeflööt”, „Saladuste puu”, „Tulipunane lilleke”, „Lugu kolmest karust”, „Aladini imelamp”, „Väike Mukk” jt.
„Maailma muinasjuttude kuldraamatu” jutte illustreerivad 11 Eesti kunstniku võrratud pildid, mis viivad meid salapärastesse maadesse, uhketesse kuningalossidesse, süngetesse metsadesse ja teistesse lummavatesse paikadesse.
„Maailma muinasjuttude kuldraamat” on väärtuslik kingitus igale raamatusõbrale, kellele meeldib muinaslugude imedemaal seigelda.
„Maailma muinasjuttude kuldraamat” on TEA menuka kuldraamatute sarja seitsmes kogumik.

Loe ka 7-aastase Triinu arvamust raamatu kohta:

““Maailma muinasjuttude kuldraamatu” pealkirjaks sobiks ka “Varanduseraamat”, sest muinasjutt ongi ju varandus.
Kõike muinasjutte pole ma veel jõudnud lugeda.
Mulle meeldis väga “Saladuste puu” – seda ma ei teadnudki varem. Need olid nii huvitavad saladused, millest loomad puu all rääkisid. Ei tea, kuidas nad küll seda meest puu otsas ei näinud!
“Ali Baba ja nelikümmend röövlit” ja “Sinihabe” olid päris hirmsad, ma täitsa kartsin, aga ikkagi lugesin lõpuni. Tegelikult”Sinihabeme” mõnda kohta ei julgenudki lugeda.
“Tulipunase lillekese” pildid on nii ilusad – sobisid väga hästi muinasjutuga kokku. Need lilled ja see lind aias, ja koletis on tõesti õudne. Vaatasin, et ükski teine kunstnik poleks sobinud sellesse muinasjuttu pilte joonistama.
“Imeflöödil” on ka jube ilusad pildid, näiteks see lohega. Ja “Metsluikedes” on see huvitav hajutatud värvidega pilt, kus tiiva otsast tuleb käsi välja. Tegelikult meeldivad mulle kõik pildid siin raamatus. Mulle endale meeldib ka väga joonistada ja lugeda.
Ma rääkisin sõpradele ka, et selles raamatus on palju põnevaid lugusid.”
 

Kunstnik: Valdek Alber, Anneliis Aunapuu, Katrin Ehrlich, Kaie Lilleorg, Anne Linnamägi, Andrei Lobanov, Ülle Meister, Anni Mäger, Kristina Reineller, Veera Staniševskaja, Maarja Vannas-Raid
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST