Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009059 - Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat

009059
Olivia Saar (koostaja)
978-9949-24-168-2
2014 UUS juurdetrükk
Juurdetrükk
212 lk.
245 x 225 mm.
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat” sisaldab unejutte ja -salme viiekümnelt eesti autorilt, samuti kimbukese eesti rahvalaule. Raamatust leiab ka mitu just selle kogumiku jaoks kirjutatud lugu.

„Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamatus”
on järgmised osad:

Kuu paistab, tähed säramas, öö katab ilma, maad ...
Jüri Parijõgi, „Unevanamees”; Eno Raud, „Sipsiku reis Kuule”; Juhani Püttsepp, „Jaaniuss ja täht”; Reet Made, „Avameelne kõnelus Kaisukaruga”; Jaan Rannap, „Suur sõrmeimemise pidu”; Tiia Toomet, „Väikeste poiste unejutt” ja „Väikeste tüdrukute unejutt” jt.
Lydia Koidula, „Hällilaul”; Karl Eduard Sööt, „Äiu, lahke lapsukene”; Ernst Enno, „Tibukese unenägu”; Merca, „Unes Une-Mati” jt.

• Kõnnid üle vikerkaare, pihud pilvi täis ...
Urve Tinnuri, „Varblane Kekspüks lendab soojale maale”; Lehte Hainsalu, „Kümme väikest mesimummi”; Eno Raud, „Linnupoegade õhtu”; Harri Jõgisalu, „Miks ööbik laulab öösiti” jt.
Heljo Mänd, „Karujõmmi unelaul”; Jaan Kaplinski, „Vihmal on ilus hääl”; Olivia Saar, „Meresängis”; Valeria Ränik, „Lumest ja unest”; Uno Leies, „Karu ärkab talveunest” jt.

• Uni tuleb, unel rutt, uni nagu muinasjutt ...
Kalju Kangur, „Unenäod kristallkohvris”; Veiko Belials, „Sibahiir Suslik”; Kristiina Kass, „Unelinnu pesa”; Andrus Kivirähk, „Kuidas supikulp lasteaias käis”; Heiki Vilep, „Nael Niilo ja tema suur unistus”; Urve Tinnuri, „Unemehike ja tema võluraamat”; Juhan Saar, „Und otsimas” jt.
Sulev Oll, „Une kott ei saa iialgi täis”; Ott Arder, „Unemetsades” jt.

„Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat” on mahukas jutu- ja luulevalimik, ühtlasi ka teatmeteos, milles on luuletuste register, juttude register, autorite register ja illustraatorite register.
„Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat” võiks olla igas kodus, lasteaias, koolis ja raamatukogus. Samuti on see väärtuslik kingitus igale eesti lastekirjanduse sõbrale.

 

Kunstnik: Made Balbat, Ülle Meister, Elina Sildre
Samast sarjast Kuldraamatud:

Seotud tooted  

009125 - Maailma rahvaste muinasjuttude kuldraamat
Tavahind: 27.90 €
Soodushind: 25.10 €
009076 - Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamat

Eve Leete (koostaja)
22.11.2013 TEA
009069 - Eesti loomajuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti loomajuttude ja -salmide kuldraamat

Eve Leete (koostaja)
21.06.2013 TEA
009108 - Eesti kollijuttude ja -salmide kuldraamat
Tavahind: 25.00 €
Soodushind: 22.50 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST