Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007836 - Eesti muinasjuttude kuldraamat

Eesti muinasjuttude kuldraamat

007836
Reet Krusten (koostaja)
9789985718346
2010 TEA
3. trükk
320 lk.
245x225 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

Tiraaž on läbi müüdud!

„Eesti muinasjuttude kuldraamat“ on järjeks 2008. aastal ilmunud „Eesti lasteluule kuldraamatule“, mille koostas samuti Reet Krusten. „Eesti muinasjuttude kuldraamatus“ on nii läbi aegade armastatud muinasjutte, mille on kirja pannud Friedrich Reinhold Kreutzwald, Jakob Kõrv, Juhan Kunder, Matthias Johann Eisen, Ernst Peterson-Särgava, August Jakobson, kui ka tänapäeva kirjanike Eno Raua, Aino Perviku, Heiki Vilepi, Kalju Saaberi, Jaan Rannapi jpt loodud muinasjutte. „Eesti muinasjuttude kuldraamat“ on mahukas muinasjutuvalimik ja ka teatmeteos, milles on autorite register ja pealkirjade register. „Eesti muinasjuttude kuldraamatu“ on rikkalikult ja värvirõõmsalt illustreerinud Eesti parimad lasteraamatuillustraatorid.
„Eesti muinasjuttude kuldraamat“ on teemade kaupa jaotatud tsükliteks:
1. Muinasjutte loomadest, lindudest ja putukatest (E. Peterson-Särgava, „Hunt püüab jääaugust kalu“, A. Jakobson, „Koer, kass ja hiir“, E. Raud, „Hiir, kass ja kõrvits“ jt).
2. Muinasjutte näkkidest, haldjatest ja metsavanadest (Fr. R. Kreutzwald, „Näkineitsi“, J. Kõrv, „Veealused“, M. J. Eisen, „Näkk“, A. Jakobson, „Metsavanad“ jt).
3. Muinasjutte peretütrest ja vaeslapsest (Fr. R. Kreutzwald, „Vaeselapse käsikivi“, J. Kunder, „Vaeslaps ja talutütar“, M. J. Eisen, „Tuuleema“ jt).
4. Muinasjutte ahnusest, õelusest ja rumalusest (Fr. R. Kreutzwald, „Vägev vähk ja täitmatu naine“, J. Kunder, „Suur Peeter ja Väike Peeter“, M. J. Eisen, „Rikas vend ja vaene vend“ jt).
5. Muinasjutte vanapaganast ja igasugu paharettidest (J. Kunder, „Ahjualune“, M. J. Eisen, „Rehepapp ja vanapagan“ jt).
6. Muinasjutte kuningatütardest ja kuningapoegadest (Fr. R. Kreutzwald, „Kullaketrajad“, M. J. Eisen, „Kolm kuningatütart“ jt).
7. Jõulumuinasjutte (J. Parijõgi, „Jõuluküünal“, H. Vilep, „Kadunud jõulud“, K. Saaber, „Raudmehe piparkoogid“ jt).
„Eesti muinasjuttude kuldraamat” võiks lisaks igale kodule olla igas lasteaias, koolis ja raamatukogus. Samuti on see väärtuslik kingitus muinasjutusõbrale.

Samast sarjast Kuldraamatud:
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST