Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007580 - Suur toiduallergia käsiraamat<br>Toiduainete talumatus, sellega toimetulek ja 150 retsepti tervislikuks toitumiseks

Suur toiduallergia käsiraamat
Toiduainete talumatus, sellega toimetulek ja 150 retsepti tervislikuks toitumiseks

007580
Alexandra Anca, Gordon L. Sussman
978-9949-24-205-4
25.10.2013 TEA
Esmatrükk
352 lk.
165x230 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide
Hind: 29.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Küllap teab igaüks kedagi, kellel on mõne toiduaine suhtes tõsiseid terviseprobleeme tekitav allergia või talumatus. Toiduallergia avaldub kergemal juhul lööbe või nohuna, raskemal juhul aga anafülaktilise šokina, mis võib lõppeda surmaga. Allergiat tuleb ette nii lastel kui ka vanuritel, nii sportlikel inimestel kui ka ülekaalulistel – see võib tabada keda tahes.

„Suur toiduallergia käsiraamat”, mis põhineb kõige värskemal ja laialdasemalt kättesaadaval infol, on asendamatu teejuht kõigile, kes peavad toime tulema toiduallergia või -talumatusega, samuti neile, kes kahtlustavad, et neil võib olla allergia ja tahavad teada, kuidas selles kindel olla.

„Suur toiduallergia käsiraamat” annab praktilist nõu, kuidas elada toiduallergia või -talumatusega, samuti aitab kavandada allergeenivaba dieeti maitsvate ja tervislike retseptidega, milles pole tervist mõjutavaid allergeene. Käsiraamatus kirjeldatakse 10 sagedamini esinevat allergeeni:
• piimatooted
• munad
• nisu
• mereannid (kala, karbid, koorikloomad)
• maapähkel
• puupähklid
• soja
• seesamiseemned
• sulfitid
• sinep

„Suur toiduallergia käsiraamat” sisaldab 150 retsepti, millest on välja jäetud tavalisemad allergeenid ja gluteen ehk peamised toiduallergia või -talumatuse põhjustajad.

 

 

Seotud tooted  

007576 - Suur koduapteegi käsiraamat

Suur koduapteegi käsiraamat

Annette Bopp, Vera Herbst
16.05.2013 TEA
007579 - Saunajooga<br>Lõõgastu ja naudi

Saunajooga
Lõõgastu ja naudi

Tiina Vainio
2013 TEA
Tavahind: 19.90 €
Soodushind: 17.90 €
007557 - Kroonilise valu ravimise käsiraamat

Kroonilise valu ravimise käsiraamat

dr. Bradley S. Galer ja dr. Charles E. Argoff
07.03.2012 TEA
Tavahind: 29.90 €
Soodushind: 26.90 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST