Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2658K - Kokka ise kassile ja koerale!

Kokka ise kassile ja koerale!

2658K
2013 TEA
Esmatrükk
118 lk.
165 x 190 mm.
Kahevärvitrükk
Komplekt
Tavahind: 8.00 €
Soodushind: 4.00 €

Tore kingitus koera- ja kassisõbrale.

Kokka ise koerale! Tervislikud toidud - suupärased retseptid

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Selles raamatus oleva 50 retsepti abil, mille on heaks kiitnud loomaarstid, võid oma koerale kergesti valmistada toiteväärtuslikke ja maitsvaid eineid, näiteks kutsa pannkooke või maitsvat guljašši. Ära on toodud koera toitmise põhitõed ja uusi nippe koera eest hoolitsemiseks. Eraldi peatükk on ka erivajadustega koerte toitmisest.

Anne Davise illustratsioonid teevad toiduvalmistamise ajal tuju rõõmsaks:)

Kokka ise kassile! Tervislikud toidud - suupärased retseptid

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Selle raamatus olevate retseptide abil, mille on heaks kiitnud loomaarstid, võid oma kassile kergesti valmistada toiteväärtuslikke ja maitsvaid eineid, näiteks kassi sushit, kiisu fondüüd või lihasmaoguljašši. Siit leiad ka retsepte erivajadustega kasside jaoks, sünnipäevade ja teiste pühade toiduretsepte, nõuandeid kassi eest hoolitsemiseks ning isegi niisuguste toitude retsepte, mida saavad nautida kass ja tema omanik koos.

Anne Davise illustratsioonid teevad toiduvalmistamise ajal tuju rõõmsaks:)

 

Logi sisse

Uudised  

PRESSITEADE                                                                               Laiendame oma teadmisi ookeanidest
Täna toimus „Maailma ookeanide entsüklopeediaˮ esmaesitlus Eesti Loodusmuuseumis Tallinnas, Lai tn 29a.

Teisipäeval, 3. aprillil korraldasid TEA Kirjastus ja Eesti Rahvusraamatukogu Eesti valitsustele ja riigimeestele pühendatud päeva.

Londoni raamatumessil esitleti teatmeteost "Republic of Estonia 100"

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST