Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007086 - Vene ärikeel kesktasemele

Vene ärikeel kesktasemele

007086
Z. Saveljeva, S. Guštšina, I. Mangus
9789985716007
2007 TEA
1. trükk
208 lk.
Neljavärvitrükk
Raamat + CD
Hind: 30.30 €

• Z. Saveljeva, S. Guštšina ja I. Manguse „Vene ärikeel kesktasemele” koosneb õpikust ja audio-CD-st. Õpikus on tänapäevased lugemistekstid ja vestlusteemad. Harjutused on mitmekesised ja tekstidega seotud, neid saab teha kas individuaalselt või rühmatööna. Et õppimine oleks huvitavam, on õpikus palju äriteemalisi aforisme ja kasulikku informatsiooni, mida läheb vaja Vene ärimaailmas suhtlemisel. • Õpiku materjal on jagatud 10 peatükiks. Igas peatükis on ärikeele terminid koos tõlkevastetega, oskussõnavara ja igale olukorrale kõige sobivamad väljendid, tõlkeharjutuste vastused, vene-eesti ja eesti-vene sõnastik ning kuulamistekstid. Peatüki materjal on omakorda liigendatud rubriikideks, et kergendada õpitava omandamist. Grammatiline materjal on paigutatud rubriiki „Tuletage meelde”, milles korratakse grammatilisi oskusi ja õpetatakse neid kasutama ärikeele valdkonnas. Rubriigis „Seda on kasulik teada” õpetatakse kasutama vene ärikeeles kasutusel olevaid pöördumis- ja viisakusvorme, pidama läbirääkimisi, koostama ärikirju jne. Rubriigis „Soovitame kirjutada” on harjutused, mis aitavad õigesti koostada ja kirjutada ametikirju. Kokku on temaatilisi rubriike kümme. • Audio-CD-l on õpiku ülesannetega seotud dialoogid ja tekstid, kuulamis- ja rääkimisülesanded. • Lisaks on TEA Kirjastuse kodulehel ärikirjade näidised alla laadimiseks.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST