Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001058 - Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega

Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega

001058
Aavo Valmis
978-9949-24-128-6
31.01.2014 TEA
Juurdetrükk
128 lk.
152 x 235 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 12.75 €


Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

"Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega" on käsiraamat, mis esitab kokkuvõtlikult õigekeelsuse alused ja kujundab harjutuste abil praktilise õigekirjaoskuse. 

"Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega" annab lihtsa ja süsteemse ülevaate eesti keele õigekirjast, käsitledes
- häälikute õigekirjutust,
- algustäheortograafiat,
- lühendite ja märkide kasutamist,
- kokku- ja lahkukirjutamist,
- numbrite kirjutamist,
- kirjavahemärkide tarvitamist.

"Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega" on käsiraamat-harjutustik: keelereegli tutvustamisele järgnevad alati harjutused, mis aitavad reeglit kinnistada. Raamatu lõpus on harjutuste võti, mille abil keeleõppija saab kohe oma teadmisi kontrollida.

"Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega" annab lisaosas valimiku suure esinemissagedusega võõrsõnu, mille õigekirja, tähendust ja rektsiooni peab tänapäeva keeletarvitaja tundma.
"Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega" sobib nii emakeele kui ka eesti keele kui võõrkeele õppimiseks põhikoolis, gümnaasiumis ja kõrgkoolis. See on asendamatu õppevahend kõigile keelehuvilistele, ka neile, kellel on kutsetöös vaja korrektset õigekirjaoskust: õpetajatele, tõlkijatele, ajakirjanikele, toimetajatele, korrektoritele ja reklaamikirjutajatele.
 

Seotud tooted  

001059 - Võõrsõnastik VS2015

Võõrsõnastik VS2015

TEA Kirjastus
04.06.2015 Tallinn
Tavahind: 31.90 €
Soodushind: 28.70 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST