Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2660 - Õpime koos ujuma!

Õpime koos ujuma!

2660
Katrin Barth, Jürgen Dietze
978-9949-24-196-5
14.08. 2013 TEA
Esmatrükk
136 lk.
148 x 210 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 12.50 €
Püsikliendi soodushind: 11.25 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Õpime koos ujuma!
Lapse ujumisõpetus: põhitõed tehnikad harjutused

„Õpime koos ujuma!” on vajalik abimees nii lastele, lastevanematele, õpetajatele kui ka ujumistreeneritele. Rikkalikult illustreeritud raamat annab lihtsaid ja selgeid juhtnööre, kuidas lapsi veega harjutada ning milliste harjutuste abil lapsi ujuma õpetada.

Iga laps peaks oskama ujuda, et tunda ennast vees vabalt ja turvaliselt. Selle raamatu abil õnnestub ujumaõppimine kindlasti!

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST