Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2660 - Õpime koos ujuma!

Õpime koos ujuma!

2660
Katrin Barth, Jürgen Dietze
978-9949-24-196-5
14.08. 2013 TEA
Esmatrükk
136 lk.
148 x 210 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Hind: 12.50 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Õpime koos ujuma!
Lapse ujumisõpetus: põhitõed, tehnikad, harjutused

„Õpime koos ujuma!” on vajalik abimees nii lastele, lastevanematele, õpetajatele kui ka ujumistreeneritele. Rikkalikult illustreeritud raamat annab lihtsaid ja selgeid juhtnööre, kuidas lapsi veega harjutada ning milliste harjutuste abil lapsi ujuma õpetada.

Iga laps peaks oskama ujuda, et tunda ennast vees vabalt ja turvaliselt. Selle raamatu abil õnnestub ujumaõppimine kindlasti!

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST