Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
002001 - Grammar Is Easy!

Grammar Is Easy!

002001
Ann Pikver
978-9985-71-112-5
6.12.2017 TEA
Juurdetrükk
160 lk.
150 x 234 mm.
Kahevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 8.80 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Sobib kasutamiseks nii iseõppijaile kui ka tööks õpetaja juhendamisel, nii õpilastele kui ka täiskasvanuile.

"Grammar is Easy!" on suurepärane käsiraamat ka neile, kes soovivad grammatikat korrata. Raamatu lõpus olev aineregister aitab kiiresti üles leida kasutajat huvitava grammatikaosa.

"Grammar is Easy!" on üks TEA Kirjastuse bestsellereid. Raamat on ilmunud ka Soomes, Lätis, Leedus ja Venemaal. Grammatika on olnud sedavõrd menukas, et kõigis kolmes riigis on seda mitu korda juurde trükitud.

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST