Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
app007 - Hispaania-eesti-hispaania sõnastik (App Store'is)

Hispaania-eesti-hispaania sõnastik (App Store'is)

app007
2011 TEA

Leia ja lae see toode alla otse App Store keskkonnast (3.59€)

http://itunes.apple.com/us/app/id427765751?mt=8

Hispaania-eesti-hispaania sõnastik sisaldab kokku ligi 40 000 sõna ja väljendit, mida igapäevakeeles kõige enam kasutatakse. Lisaks hispaania kirjakeelele sisaldab sõnastik ka kõnekeele sõnu ja väljendeid, samuti Ladina-Ameerika maades kasutatavat sõnavara. Peale iga märksõna olulisemate vastete esitatakse sõnastikus lühidalt ka grammatiline info: sõnaliik, nimisõnade puhul sugu jms. Paljud sõnaartiklid sisaldavad näitelauseid, mis aitavad sõna õigesti kasutada. Sõnastiku eesti-hispaania poolel esitatakse esimese vastena hispaania kirjakeeles kasutatav sõna, seejärel vajaduse korral ka kõnekeelne ja/või Ladina-Ameerika variant.

 

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

 

 

 


Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST