Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
app007 - Hispaania-eesti-hispaania sõnastik (App Store'is)

Hispaania-eesti-hispaania sõnastik (App Store'is)

app007
2011 TEA

Leia ja lae see toode alla otse App Store keskkonnast (3.59€)

http://itunes.apple.com/us/app/id427765751?mt=8

Hispaania-eesti-hispaania sõnastik sisaldab kokku ligi 40 000 sõna ja väljendit, mida igapäevakeeles kõige enam kasutatakse. Lisaks hispaania kirjakeelele sisaldab sõnastik ka kõnekeele sõnu ja väljendeid, samuti Ladina-Ameerika maades kasutatavat sõnavara. Peale iga märksõna olulisemate vastete esitatakse sõnastikus lühidalt ka grammatiline info: sõnaliik, nimisõnade puhul sugu jms. Paljud sõnaartiklid sisaldavad näitelauseid, mis aitavad sõna õigesti kasutada. Sõnastiku eesti-hispaania poolel esitatakse esimese vastena hispaania kirjakeeles kasutatav sõna, seejärel vajaduse korral ka kõnekeelne ja/või Ladina-Ameerika variant.

 

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

 

 

 


Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST