Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
01EE365 - TEA e-Entsüklopeedia 365 päeva (arvega)

TEA e-Entsüklopeedia 365 päeva (arvega)

01EE365
2008-...
Hind: 49.00 €

Tellijale saadetakse järgmisel tööpäeval peale arve laekumist aktiveerimiskood e-mailile.

TEA e-Entsüklopeediasse saate siseneda aadressilt www.ents.ee ning artikleid saate täismahus lugeda, kui logite sisse oma kasutajatunnuse ja salasõnaga.
 Toimige nii:
1. e-Entsüklopeedia veebilehel www.ents.ee klõpsake nupul „Registreeru”.
2. Pärast registreerumist valige tellimuse kestus ja sisestage või koopeerige Teile saadetud aktiveerimiskood vastavasse lahtrisse (see tõendab tellimuse tasumist TEA e-poes). 
3. Kasutage e-Entsüklopeedia täisversiooni. Ilma e-Entsüklopeediasse sisse logimata saate näha kõikide avaldatud artiklite lühimääratlusi.

"TEA e-Entsüklopeedia" Internetis on täiuslik ja tänapäevane elektrooniline teadmistevaramu, mis sisaldab rohkesti hüperlinke, digikaarte, panoraamfotosid, multimeedialahendusi, audio- ja vidoeklippe,jpm. "TEA e-Entsüklopeedia" täieneb pidevalt reaalajas. Sinna laaditakse kõik 22 köites avaldatud artiklid ja registrid ning lisaks ka hulgaliselt atraktiivset lisamaterjali. 
TEA e-Entsüklopeediat www.ents.ee oleme äsja oluliselt uuendanud ja selle kasutamine on muutunud veelgi mugavamaks – uus otsingusüsteem teeb märksõnad lihtsasti leitavaks ning rohked hüperlingid võimaldavad märksõnaga seonduvat teavet kiiresti leida.

TEA e-Entsüklopeedias on juba ligi 36 000 artiklit. Lisaks 1.–12. köite materjalile vahemikus A – Liibüa on kättesaadavad ka tuhanded artiklid järgnevatest köidetest, alustades maailma ja Eesti suurkujudest ning ajaloosündmustest lõpetades oluliste kunstimõistete ning meie taime- ja loomaliikidega.

TEA e-Entsüklopeedia infomaht ja võimalused on trükiversioonist märksa avaramad – olulised artiklid on mahukamad ja illustreeritud ohtra pildimaterjali, videote, panoraamfotode, helilõikude, dünaamiliste graafikute ning interaktiivsete kaartidega. Unikaalse toimetajakeskkonna abiga uuendatakse, täiendatakse ja lisatakse artikleid iga päev.

TEA e-Entsüklopeediat on mugav kasutada, sest lisaks laua- ja sülearvutile on seda mahukat tänapäevast e-teabevaramut  võimalik kasutada ka tahvelarvutis ja mobiiltelefonis – vajalikud rakendused on võimalik mugavalt alla laadida Google Play Store’ist või Apple’i App Store’ist.

 

Seotud tooted  

0100EE7 - TEA e-Entsüklopeedia 7 päeva (arvega)
Tavahind: 9.00 €
Soodushind: 4.95 €
0100EE30 - TEA e-Entsüklopeedia 30 päeva (arvega)
Tavahind: 17.00 €
Soodushind: 9.90 €
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST