Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007561 - Väike toitumise käsiraamat.<br>Märkamatult kaalust alla

Väike toitumise käsiraamat.
Märkamatult kaalust alla

007561
Elisabeth Lange
978-9949-24-129-3
27.03.2012 TEA
1. trükk
230 lk.
169 x 175 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Väike toitumise käsiraamat” on raamat neile, kes ei taha dieediga vaeva näha, kuid rõõmustavad, kui kilod kaovad. Raamatul on väga lihtne vastaslehekülgede süsteem: vasakpoolsel leheküljel on pigem figuurivaenulikud toidud, parempoolsel aga need, mis sisaldavad vähem kaloreid ja rohkem kasulikke aineid. Raamat pakub asjalikke soovitusi, mis lihtsustavad toiduainete ostmist ja valmistamist ning õpetab eristama kasulikke, figuurile hästi mõjuvaid toiduaineid kahjulikest. Raamat õpetab pöörama tähelepanu neile teguritele, mis teevad paksuks: paljud valmistoidud ja pooltooted sisaldavad lausa üllatavalt palju figuurivaenulikke koostisosi.

„Väike toitumise käsiraamat” suunab inimest tegema oma toitumistavades väikeseid muudatusi, mis pole valulikud, ja kui neid kannatlikult rakendada, muutuvad need mõne kuuga meeldivaks harjumuseks. Liigsed kilod kaovad sel moel ajapikku „täiesti märkamatult” – ilma dieedistressi ja jojo-efektita. Nutikad retseptid lihtsustavad aga toiduvalmistamist olukordades, kus tööstuslikud tooted jänni jäävad. See meelelahutuslik ja mõjus raamat aitab vähendada kaalu nagu muuseas!

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST