Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007044 - 50 klassikut.<br>Romaanid. 16.-19. sajand

50 klassikut.
Romaanid. 16.-19. sajand

007044
Barbara Sichtermann, Joachim Scholl
9789985714324
2005 TEA
1. trükk
280 lk.
160x230 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

MÜÜDUD!

Raamat tutvustab olulisi ja lugemisväärseid kirjandusvaramusse kuuluvaid romaane renessansiajastust kuni 19. sajandi lõpuni.

Lühiesseedest leiab romaanide iseloomustuse, tähenduse ja mõju. Teksti täiendavad eraldi esiletõstetuna tsitaadid arvustajatelt, kes on teost kas kritiseerinud või taevani ülistanud. Faktilehekülgedel on ära toodud iga autori eluloo andmed, tähtsamad teosed ja viited täiendavale kirjandusele, romaanist inspireeritud muusikateostele või filmidele. Raamatu lõpus on väike kirjandussõnastik, isiku- ja teoseregister.

Gargantua ja Pantagruel * Don Quijote * Simplicissimus * Robinson Crusoe * Gulliveri reisid * Manon Lescaut * Pamela * Tom Jones * Candide * Tristram Shandy * Uus Héloïse * Noore Wertheri kannatused * Fatalist Jacques ja tema isand * Ohtlikud suhted * Hesperus * Heinrich von Ofterdingen * Zaragozas leitud käsikiri * Uhkus ja eelarvamus * Frankenstein * Kõuts Murr * Ivanhoe * Viimane mohikaanlane * Kihlatud * Punane ja must * Jumalaema kirik Pariisis * Kaotatud illusioonid * Arthur Gordon Pym * Surnud hinged * Krahv Monte-Cristo * Vihurimäe * Edevuse laat * David Copperfield * Moby Dick * Onu Tomi onnike * Roheline Heinrich * Madame Bovary * Oblomov * Alice Imedemaal * Kuritöö ja karistus * Middlemarch * 80 päevaga ümber maailma * Tom Sawyer ja Huckleberry Finn * Nana * Daami portree * Aarete saar * Nälg * Dorian Gray portree * Džungliraamatud * Effi Briest

Intrigeerivad armastuskirjad, sõda ja rahu, vägivald ja kirg, kuritöö ja karistus – need on maailmakirjanduse suurte romaanide surematud teemad, mis lugejaid köidavad juba aastasadu. Barbara Sichtermann ja Joachim Scholl tutvustavad tuntud romaane läbi nelja aastasaja.

  • 50 paeluvat lühiesseed
  • 50 lehekülge fakte kiire ülevaaate saamiseks
  • lühihinnangud
  • romaanisõnastik
  • teose- ja isikuregister
  • üle 300 värvilise illustratsiooni
  • palju paralleele kunstist, muusikast ja filmidest

 

Samast sarjast 50 klassikut:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST