Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007732 - Jänese-Juta pühadepabin

Jänese-Juta pühadepabin

007732
Heljo Mänd
998571363X
2003 TEA
1. trükk
104 lk.
210x250 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

 

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

TEA Kirjastuselt on sarjast Mõmmi sõbrad ilmunud “Mõmmi lugemiku” ja paljude teiste armastatud lasteraamatute autori Heljo Männi uus teos “Jänese-Juta pühadepabin”.

Raamatus tegutsevad lastele ammu tuntud Karulaane elanikud, seekord on peategelaseks energiline ja tujukavõitu Jänese-Juta ning tema asjalik ja mõtlik pojake Jänku-Janku. Tantsijakarjääri lõpetanud Jänese-Juta leiab uue meelepärase tegevuse luuletamise näol, Janku aga soovib ühelt poolt olla oma ema väike sõber, teiselt poolt ihkab aga rohkem iseseisvust. Raamatut läbivad teemad on ema ja lapse suhted, loomingurõõm, iseenda vajalikuna tundmine, pühadeootus, ning sõprus ja vastastikune austus.

18 peatükist koosneva raamatu sisse on põimitud 14 lustakat luuletust.

Lastele pakuvad palju uurimis- ja avastamisrõõmu kunstnik Epp Marguste armsad ja detailirohked illustratsioonid. Samasuguses retrostiilis pildid kaunistasid ka tänavu kevadel ilmunud “Mõmmi lugemikku”, mis osutus väikeste raamatusõprade seas ülimenukaks.


Samast sarjast Mõmmi ja sõbrad:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST