Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2677 - Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus. <br>3., täiendatud trükk

Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus.
3., täiendatud trükk

2677
Johannes Pirita
978-9949-17-359-4
27.01.2017 TEA
3., täiendatud trükk
240 lk.
160 x 210 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Johannes Pirita liiklusõpiku „Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus“ käesolevat väljaannet on täiendatud, tuginedes liiklusseaduse muudatustele ja liiklusreeglite rakendamise kogemustele.
Tunnustatud autor selgitab liiklusreegleid, lahkab nii tüüpilisi kui ka kriitilisi liiklusolukordi ning annab selgeid ja täpseid juhiseid õigeks tegutsemiseks keerulistes situatsioonides, pimeda ajal ja libedal teel.

„Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus“ sisaldab liiklusmärke ja -skeeme, palju selgitavaid illustratsioone ning näiteid sõidupraktikast.

„Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus“ on lihtne ja praktiline käsiraamat igale autojuhile ning asendamatu õpik algajale koolitusaastal 2016/2017.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST