Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009181 - Tipp ja Täpp

Tipp ja Täpp

009181
Uno Leies
978-9949-24-340-2
04.10.2016 TEA
Kogumiku esmatrükk
64 lk.
210 x 250 mm.
Neljavärvitrükk, kirjatähtedega
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Jutustused ja näidendid nutikatest nukulastest
Oh imet! Nii kui Täpp sinist nuppu keeras, avanes lumemasina kaas ja sealt pudenes välja suur hunnik kõige magusamaid komme.
„Kommid!” kilkas Tipp.
„Meil on imemasin!” hüüdis Täpp.
Kui kommid olid suhu kadunud, laulsid nukulapsed:

Täna sööme komme,
homme sööme komme,
komme sööme üle-üle-ülehomme!

Tipi ja Täpi fantaasiarohked ja humoorikad lood on pakkunud rõõmu mitme põlvkonna lastele. Tipp ja Täpp satuvad aina uutesse seiklustesse: kord on nad kosmonaudid, siis kohtavad Karu-Otti, aitavad kolm jänkupoissi üle tänava, mõtlevad välja päris uue masina ...
Raamat ilmub kirjaniku 85. sünniaastapäevaks. Kaunilt illustreeritud kogumikus on 13 jutustust ja 2 näidendit. Lõbusat lugemist ja näidendites mängimist!
 

Kunstnik: Ruudu Remmelgas
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST