Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009162 - Supereksperimendid. 40 põnevat ja hämmastavat katset

Supereksperimendid. 40 põnevat ja hämmastavat katset

009162
978-9949-17-341-9
14.04.2016 TEA
Esmatrükk
96 lk.
215 x 280 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Supereksperimendid
40 põnevat ja hämmastavat katset

Lapsevanemad on tihti raskustes, kui kodus on vaja mingi teaduslik termin või nähtus arusaadavalt ja põnevalt lahti seletada. Kuidas näidata näiteks valguse levimist nii, et me ise protsessis osaleksime ja meil oleks huvitav? Eks ikka läbi katsete, sest sel viisil jääb kõik meile meelde ja muutub lihtsamaks.
„Supereksperimendid” selgitab läbi erinevate katsete näitlikult ja selgelt lahti teaduslikke fakte mitmetest valdkondadest. Raamatus on 40 väga põnevat ja isegi hämmastavat katset, mis tutvustavad meile elektri, vee, õhu, valguse, heli ja erinevate materjalide omadusi.
„Supereksperimendid” on mõeldud nii vanematele kui noorematele lastele. Sõltuvalt vanusest ja eelnevast kogemusest saavad lapsed paljude katsete läbiviimisega ka iseseisvalt hakkama, sest fotode ja jooniste kaudu antud juhendid on täpsed ja ülevaatlikud. Osa katseid aga nõuab vanemate abi ning sellele viitab ka katse juures antud märgistus.
Nii tekibki tore võimalus laste ja vanemate koostööks ning teaduse imede avastamiseks.
360 fotot aitavad katseid edukalt läbi viia.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST