Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007598 - Kogupere illustreeritud entsüklopeedia

Kogupere illustreeritud entsüklopeedia

007598
978-9949-24-263-4
17.dets.2014 TEA
1. trükk
512 lk.
200 x 270 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAULUSTES!
8000 kõige olulisemat fakti, mida igaüks peaks teadma. 1500 fotot, joonist, skeemi ja kaarti
Maailmaruum * Planeet Maa * Geograafia * Teadus * Ehitised ja transport * Loomariik* Taimeriik * Inimkeha
Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Kogupere illustreeritud entsüklopeedia esitab igast olulisemast valdkonnast 1000 kõige silmapaistvamat fakti, mis aitavad meil ümbritsevat maailma mõista ja seda paremini tundma õppida.

Kogupere illustreeritud entsüklopeedia annab selgelt ja napisõnaliselt edasi tänapäevaseid teadmisi meie loodusliku ja tehismaailma kohta. Ta illustreerib esitatut rohkete atraktiivsete fotode, jooniste, skeemide ja kaartidega, mis teeb raamatu kasutamise lihtsaks ja nauditavaks igas vanuses lugejale. 

Kõnekad faktid nagu „1743-meetri sügavune Baikali järv on maailma sügavaim ja sisaldab 20% kogu maakera sisevete mageveevarudest” on olulised, kergesti haaratavad ja meeldejäävad.

Raamat toob meieni nii klassikalisi teadmisi kui ka uut teadusteavet erinevatest valdkondadest, sh transpordist ja ehitistest koos ülevaatlike jooniste ja fotodega.

Tänapäevane faktirikas teatmeteos on ammendamatuks varamuks nii noorematele kui ka vanematele teadmishuvilistele.

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST