Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009097 - Liblikad

Liblikad

009097
978-9949-17-306-8
16.05.2014 TEA
Esmatrükk
80 lk.
210 x 145 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Looduses on alati midagi avastada, näiteks erilist ja õrna liblikate maailma. Liblikaid võib kohata kõikjal: niidul ja metsaservas, soos ja aias, eriti aga nendel aasadel ja niitudel, kus kasvab kirevate õitega taimi. Nad lendlevad õielt õiele ja säravad omapäraselt. Miks on nad nii õrnad ja õhkkerged? Millised on päevaliblikad ja millised on ööliblikad? Kuidas on paabusilm endale nime saanud? Kuidas pääsusaba välja näeb? Kes on lottsuru ja kuidas ta lendab? Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiab väike loodusesõber vastused sellest raamatust.
Täiskasvanud saavad aidata lastel liblikate eredat maailma avastada ja seda tundma õppida, olla neile abimeheks liblikate vaatlemisel, määramisel ja nende elupaikade ning käitumise tundmaõppimisel.
Raamatus on näpunäited praktiliseks tegevuseks
• liblikate rõdukasti ja väikese liblika-aasa rajamise õpetus
• liblikate kasvatamise juhendid
• ööliblikate ligimeelitamise nipid
• liblikate pildid, mida saab värvida

 

Samast sarjast Väike loodusesõber:

Seotud tooted  

009077K - Lilled<br>Liblikad<br>Järved ja tiigid
Hind: 23.70 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST