Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007585 - Maailma SUPERTOIDUAINETE praktiline entsüklopeedia

Maailma SUPERTOIDUAINETE praktiline entsüklopeedia

007585
Audrey Deane
978-9949-24-216-0
10.12.2013 TEA
Esmatrükk
256 lk.
220x297 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Suurima väega ehk maailma mõjuvõimsaimad toiduained sõnas ja pildis
+ 150 tervisliku toidu retsepti supertoiduainetest
koos täpsete töövõtete ja illustratsioonidega
- energia saamiseks, kehakaalu vähendamiseks, hea vormi ja vitaalsuse säilitamiseks

Mis on need imelise mõjuga toiduained, mis annavad meile energia ja tervise, uuendavad meie rakke ja hoiavad meie keha noorena? Milline toiduaine annab meile laitmatu mälu, milline terava silmanägemise, milline sileda naha, läikivad paksud juuksed ja terved hambad? Millised toiduained teevad meid haiguste suhtes vastupidavaks ja parandavad meie immuunsüsteemi? Millised toiduained annavad meile vitaalsuse igaks eluetapiks? Neile ja sadadele muudele küsimustele annab vastuse inimkonna pikal ajalool ja paljudel uuringutel põhinev tänapäevane teatmeteos, mis räägib maailma supertoiduainetest, s. t. neist toiduainetest, millel on erilised, väga mõjusad omadused.
Me saame täielikult muuta iseenese ja oma lähedaste elukvaliteeti, kui õpime tundma ja iga päev kasutama inimkonnale teadaolevaid kõige suurema väega toiduaineid – maailma supertoiduaineid. Osa neist on meil Eestiski lausa käeulatuses, nt vaarikad, mustikad ja punapeet. Osa on pärit kaugetest maadest (nt goji-marjad ja edamame-oad), kuid need on tänapäeval meile samuti kättesaadavad, kui me vaid teame neid tahta.
„Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia“ on saanud ülemaailmseks menukiks just seetõttu, et ühtede kaante vahele on ülevaatlikult ja kergesti mõistetavalt koondatud teave maailma kõige mõjuvõimsamate toiduainete kohta ning samas on kohe tutvustatud ka nende praktilist kasutamist oma igapäevases menüüs. Ligi 750 kõrgekvaliteedilist fotot muudavad teabe omandamise lihtsaks ja nauditavaks.
„Maailma supertoiduainete praktiline entsüklopeedia“ on erakordne raamat, sest see on muutnud paljude inimeste elu.

Raamat ilmub koostöös Inglise juhtiva kirjastusega Anness Publishing

Lõpuks ometi on üks väga vajalik käsiraamat sellistest inimesele tähtsatest toiduainetest ka eesti keeles!
Siin tutvustatud toiduained ongi need, mis aitavad igal inimesel parandada oma elu ja tervise kvaliteeti. Igaüks peaks tutvuma selle raamatu sisuga ja tooma talle meeldivad tervislikud toiduained ja nendest valmistatud road oma toidulauale.
Kutsun kõiki oma tervisest hoolivaid inimesi üles ise oma aias või maalapil juur- ja puuvilju kasvatama. Sellised mahedalt kasvatatud aiasaadused, millel on ka supertoiduainete erakordsed omadused, annavadki meile tervise.

Head lugemist,
Adik Levin MD, Ph.D,MSc.D; FABM

 

Seotud tooted  

007576 - Suur koduapteegi käsiraamat

Suur koduapteegi käsiraamat

Annette Bopp, Vera Herbst
16.05.2013 TEA
007579 - Saunajooga<br>Lõõgastu ja naudi

Saunajooga
Lõõgastu ja naudi

Tiina Vainio
2013 TEA
Tavahind: 19.90 €
Soodushind: 17.90 €
007557 - Kroonilise valu ravimise käsiraamat

Kroonilise valu ravimise käsiraamat

dr. Bradley S. Galer ja dr. Charles E. Argoff
07.03.2012 TEA
Tavahind: 29.90 €
Soodushind: 26.90 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST