Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2053 - Keskkonnasõbralik käsitöö

Keskkonnasõbralik käsitöö

2053
Marin Kiuru
978-9985-57-837-7
2010 Ilo
2. trükk
48 lk.
210x297 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

Käelise tegevuse kaudu võime teha palju keskkonda säästvaid valikud. Raamat annab konkreetseid juhiseid, kuidas kasutada paberimassi käelises tegevuses, ning juhatab käsitööhuvilise jääkmaterjalide imelisse ja mõõtmatusse maailma.
Autor koostas käsiraamatu oma õpingute ning pikaajaliste kogemuste ning katsetuste põhjal. Raamat soovib suunata õpetajaid, lapsevanemaid ja teisi huvilisi nägema jääkmaterjalide kasutamisvõimalusi ning mõtlema ja tegutsema keskkonda säästval viisil. Käsitletud materjalid ja töömenetlused on valitud nii, et need võimalikult vähe ärritaksid hingamisteid ja nahapinda ning sedaviisi oleksid sobilikud ka tundlikule tegijale ning väiksematele lastele. Isegi liimi saab valmistada jahust ja veest või kartulitärklisest. Isetehtud maskid, kroon, peeglike ja ehted printsessidele... Vanapaberist võib endale teha koguni isikliku koduse nukuteatri. 

Kunstnik: Tiina Alver
Samast sarjast Eesti laste käsitöö:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST