Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001109 - Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajale

Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajale

001109
Liisa Piiskoppel
9789985717370
2008 Tallinn
1. trükk
248 lk.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES.

"Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajale" on mõeldud rakenduslike meditsiiniõppeasutuste üliõpilastele ning tervishoiusüsteemi keskastme meditsiinitöötajatele. Sõnastik on erialase inglise keele omandamise õppevahend ja meditsiinitöötaja igapäevane praktiline abivahend. „Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajatele” sisaldab üle 3600 sõnaartikli, märksõnade valikul on lähtutud ametialase terminoloogia ja kõnekeele vajadusest. Märksõnastik sisaldab peamiselt tervishoiusüsteemi keskastme meditsiinitöötajate töösse puutuvat sõnavara.

Seotud tooted  

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST