Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
002200 - YEP. Õpik-värvimisraamat. <br>Inglise keele eelkursus 6–9aastastele

YEP. Õpik-värvimisraamat.
Inglise keele eelkursus 6–9aastastele

002200
Leena Kannisto, Marita Uotila, Tarja Heino, Anita Seppovaara, Paul Westlake
9789985716557
05.09.2016 TEA
Kordustrükk
96 lk.
Neljavärvitrükk
Õppekomplekt
Hind: 8.10 €

6–9aastaste laste inglise keele õpik-värvimisraamat sobib esimeseks tutvumiseks inglise keelega enne põhikursuse algust. „YEP-i” abil omandab laps koos vahva karuperekonnaga tõhusad õpioskused ja inglise keele esimesed teadmised, nii et põhikursuse alguseks on tal väärtuslikud algteadmised olemas.Õppekomplekti „YEP” kuuluvad õpik-värvimisraamat, õpetajaraamat ja audio-CD. Komplekt loob positiivse suhtumise inglise keele õppimisse, arendab kuulamisoskust lustakate laulude ja luuletuste abil, tutvustab igapäevaeluga seotud sõnavara ja arendab joonistamise ning värvimise kaudu käelist tegevust. „YEP” sobib nii lasteaeda kui kooli, aga samuti koju, kus ema-isa saavad selle abil oma last inglise keelega pisut tuttavamaks teha.

Seotud tooted  

002203 - YEP. Õpetajakomplekt

YEP. Õpetajakomplekt

Tarja Heino, Leena Kannisto
2007 TEA
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST