Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007786 - Kukeaabitsa joonistamisvihik

Kukeaabitsa joonistamisvihik

007786
Kaja Kiidron
9789985716083
16.10.2013 TEA
1. trükk
64 lk.
210x210 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 5.90 €
Püsikliendi soodushind: 5.30 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Kukeaabitsa joonistamisvihik” on mõeldud joonistama õppimise alustamiseks kõigile neile, kellel pliiats juba sõrmede vahel püsib ja soov midagi kujutada on suurem kui joonistamisoskus. Neile, kellel joonistamise põhitõed selged, annab see vihik võimaluse kujutada asju teistmoodi, kui nad seda siiani on teinud. „Kukeaabitsa joonistamisvihikus” on esimesed leheküljed joonte tõmbamise harjutamiseks, järgmistel lehekülgedel on näidatud, et jooni ja ovaale kombineerides on võimalik kujutada peaaegu kõiki elavaid ja elutuid objekte. Joonistamisvihikus on jõukohaseid ülesandeid erinevate oskustega lastele. Ülesandeid ei pea täitma järjest, vaid seda võib teha laste võimetest, huvidest, tähtpäevadest jms. lähtudes. 

Seotud tooted  

007737 - Kukeaabits

Kukeaabits

Gita Andersone, Anne Uusen
21.04.2017 TEA
Logi sisse

Uudised  

Londoni raamatumessil esitleti teatmeteost "Republic of Estonia 100"

TEA Kirjastus PRESSITEADE 18.04.2018
TEA Kirjastus PRESSITEADE 18.04.2018
Poliitikas olemise rõõm ja valu

Teisipäeval, 3. aprillil korraldasid TEA Kirjastus ja Eesti Rahvusraamatukogu Eesti valitsustele ja riigimeestele pühendatud päeva.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST