Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
002202 - YEP. Õpetajaraamat. <br>Inglise keele eelkursus 6-9aastastele

YEP. Õpetajaraamat.
Inglise keele eelkursus 6-9aastastele

002202
Leena Kannisto, Marita Uotila
9789985716540
2007 TEA
1. trükk
161 lk.
Neljavärvitrükk
Õppekomplekt
Hind: 11.65 €

Põhjalik ja konspektiivne õpetajaraamat sisaldab ja käelise tegevuse arendamiseks. Pakutakse rohkelt soovitusi ja ideid, kuidas mängude, laulude, salmide ja muude põnevate tegevustega õppimist huvitavaks ja mänguliseks muuta. Iga peatükk on esitatud vähendatud kujul ning järgib sellisena õpiku ülesehitust. Õigus paljundada õpetajaraamatu lõpus olevaid töölehti klassi õppetöö tarvis kuulub hinna sisse. Õpetajaraamat on kergesti mõistetav ka lapsevanemale ja on lapse õpetamisel seega suureks abiks.Õppekomplekti „YEP” kuuluvad õpik-värvimisraamat, õpetajaraamat ja audio-CD.

Seotud tooted  

002203 - YEP. Õpetajakomplekt

YEP. Õpetajakomplekt

Tarja Heino, Leena Kannisto
2007 TEA
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST