Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)

PRESSITEADE Laiendame oma teadmisi ookeanidest  

PRESSITEADE                                                                               Laiendame oma teadmisi ookeanidest

PRESSITEADE                                                                                                                                                           

Laiendame oma teadmisi ookeanidest

Täna toimus „Maailma ookeanide entsüklopeediaˮ esmaesitluse Eesti Loodusmuuseumis Tallinnas, Lai tn 29a.

 

Äsja TEA Kirjastuselt ilmunud „Maailma ookeanide entsüklopeediaˮ on uusim ja olulisim entsüklopeedia maailmamerest. Originaali autoriteks on mainekad okeanograafid USA, Austraalia, Ühendkuningriikide ning Lõuna-Aafrika Vabariigi ülikoolidest ja uurimiskeskustest, raamatu on eestindanud meie merebioloogid Lennart Lennuk ja Anneliis Peterson, välja andnud TEA entsüklopeedia toimetus.

„Maailma ookeanide entsüklopeediaˮ laiendab oluliselt igaühe silmaringi ja teeb au eestikeelse teatmekirjanduse varamule. Tegemist on maailmakuulsa entsüklopeediaga, milles on esitatud värskeimate teadusuuringute parimad tulemused. Entsüklopeedia sisaldab ainulaadseid fotosid, mis näitavad merekeskkonna ja mereelustiku mitmekesisust ning inimtegevuse mõju sellele. Esmakordselt avaldatakse eesti keeles põhjalikud merekaardid, mis peaksid huvi pakkuma nii loodushuvilistele kui ka professionaalidele.

 On märkimisväärne, et „Maailma ookeanide entsüklopeediaˮ esitlus leiab aset Eesti Loodusmuuseumi I korruse saalis, kus on avatud näitus „Maailma ürgmeriˮ. Unikaalset  raamatut  tutvustab Lennart Lennuk, kes annab ülevaate „Maailma ookeanide entsüklopeediastˮ merebioloogi pilgu läbi.

Loodusmuuseumi ürgmere-näitus

TEA Kirjastus ja Eesti Loodusmuuseum

 

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST