Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
Nutitelefonis ja tahvelarvutis nüüd ka TEA entsüklopeedia

Nutitelefonis ja tahvelarvutis nüüd ka TEA entsüklopeedia 

Nutitelefonis ja tahvelarvutis avab TEA entsüklopeedia tee tänapäevasesse infokeskkonda, kustahes kasutaja parasjagu viibib – olgu bussis-rongis, raamatukogus, klassis või mõne ülikooli auditooriumis. Nüüd saab entsüklopeediat kasutada tõesti kõikjal, kus on internetiühendus.
 
Uue ajastu teatmeteosena sisaldab e-Entsüklopeedia erinevaid interaktiivsed lahendusi ning on illustreeritud rohke pildilise ja audiovisuaalse materjaliga. Loe, vaata ning kuula hea kvaliteediga illustreerivat materjali, helilõike ja filmikatkendeid. Entsüklopeedia avab tee maalikunsti šedöövrite ja maailma vaatamisväärsuste juurde, toob meie ette suurmehed ja annab kiire ülevaate meid ümbritsevast maailmast. 
 
Mugav otsingusüsteem teeb märksõnad lihtsasti leitavaks ja võimaldab paindlikku navigeerimist.
 
Praeguseks on võrgu kaudu kättesaadavad juba enam kui pooled planeeritud artiklitest – tänaseks kokku üle 35 000. Unikaalse toimetajakeskkonna abiga suureneb see arv iga päev. 
 
TEA e-Entsüklopeedia kui rahvusentsüklopeedia kaudu on igaühel nii kodu- kui ka välismaal võimalik kasutada emakeelset teabevaramut. 
 
TEA veebientsüklopeediat kasutab süle- ja lauaarvutites üle 10 000 registreeritud kasutaja.
Logi sisse

Uudised  

Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!
OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST