Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007708 - Keili-Kaisa klaverivihik III

Keili-Kaisa klaverivihik III

007708
Uno Antoni
9985-71-298-6
2002 Tallinn
32 lk.
209x296 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Keili-Kaisa klaverivihik III järgneb raskusastme poolest eelmistele vihikutele. Klaveripalades kasutatav mängutehnika muutub üha laiahaardelisemaks. Silmas on peetud sedagi, et 11–12aastase õpilase käsi võimaldab juba oktaveid mängida. Muusikaline pilt ja mänguoskused lähenevad täiskasvanute omadele. Paladesse on põimitud eri stiile ja rütme, samuti veidi džässilikke motiive.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST