Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
MJ012 - Vägev vähk ja täitmatu naine

Vägev vähk ja täitmatu naine

MJ012
Friedrich Reinhold Kreutzwald
978-9949-17-201-6
2010 Tallinn
1. trükk
16 lk.
165x240 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Muinasjutukate sarja kaheteistkümnendast raamatust leiab Fr. R. Kreutzwaldi tuntud muinasjutu „Vägev vähk ja täitmatu naine”.

Vaene talumees päästab võrgust vägeva vähi, kes tänutäheks kõik mehe soovid täita lubab. Paraku on elus ikka nii, et süües kasvab isu – nii on ka talumehe naisel aina uhkemad soovid, mida alandlik mees vähilt palumas käib. Kas vägev vähk ka kõik soovid täide viib, saab teada juba raamatust.

Kunstnik: Epp Marguste
Samast sarjast Muinasjutukas:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST