Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2519 - Minu esimene lilleraamat. <br>Õpi ja vaatle!

Minu esimene lilleraamat.
Õpi ja vaatle!

2519
Anja Baklien
9789949170975
2010 Ilo
1. trükk
96 lk.
150 x 180 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

Tiraaž on läbi müüdud!

Selle väikese ilusa raamatu abil saavad lapsed – ja miks mitte ka täiskasvanud – õppida tundma meie kõige tavalisemaid põllu-, metsa- ja aasalilli. Võtke raamat loodusesse kaasa, sest iga foto ja kirjelduse juures on koht, kuhu märkida, millal ja kus te seda lille nägite. Raamatus on 42 enim levinud lille, mida iga laps võiks tunda. Lilled on rühmitatud värvi järgi.

Kunstnik: Evelina Thörnberg
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST