Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2481 - Maailma müüdid

Maailma müüdid

2481
Tony Allan (koostaja)
9789949170678
2009 Ilo
1. trükk
320 lk.
227 x 273 mm.
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

240 haaravat lugu maailma mütoloogia varasalvest. Raamat „Maailma müüdid” juhatab lugejad ajatusse müütide, muistsete tarkuselugude, muinasjuttude, vapruse, võlukunsti, reetmiste ja muundumiste imelisse maailma. Meile jutustatakse jumalatest, kangelastest, triksteritest, võluritest, koletistest, erilise väega loomadest ja paljudest teistest olenditest. Paljud tuntud lood on uudsete, vähem levinud variantidena. 

Müüdinäiteid leiame kõigi maailma eri piirkondade kultuuridest: tsivilisatsioonide hällid Vana-Egiptus ja Mesopotaamia, idamaise mõtteviisi kandjad India, Tiibet, Hiina, põhjarahvad Arktikas, põlisrahvad Põhja-, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Australaasias. Avastamisrõõmu pakuvad keltide, skandinaavlaste, viikingite ja teiste rahvaste lood.

Vaata raamatu "Maailma müüdid" lehekülgi siit:
>>30  >>50  >>56  >>211  >>217  >>239  >>269  >>301

Seotud tooted  

007043 - 50 klassikut. Müüdid

50 klassikut. Müüdid

Gerold Dommermuth-Gudrich
2004 TEA
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST