Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1836 - Turismikorraldus. <br>Reisiteenuste müük

Turismikorraldus.
Reisiteenuste müük

1836
Jane Jakobson
9985577302
2005 Ilo
212 lk.
160 x 240 mm.
Pehme köide

MÜÜDUD!

Turmismikorralduse õpikute sarja teine raamat “Reisiteenuste müük” selgitab põhjalikumalt reisibüroos pakutavate teenuste sisseostmist ja teenuste edasimüümise põhimõtteid.
Reisiteenuste vahendamise põhialuseid käsitletakse nii teoreetiliselt kui ka juhtumiõppe ja praktiliste ülesannete lahendamise kaudu.
Õpik on mõeldud kutsekoolidele, rakenduskõrgkoolidele, ettevõtjatele ja iseõppijatele ning selle koostamisel on juhindutud reisiteeninduse riikliku õppekava projektist.

Seotud tooted  

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST