Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007824 - Kapsapea

Kapsapea

007824
Oskar Luts
9789985716465
2008 TEA
40 lk.
250x230 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

 TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Oskar Lutsu „Kapsapea” on realistlik lühikomöödia 20. sajandi alguse külaelust. Näidend ilmus esmakordselt 1913. aastal.

„Kapsapeale“ on kirjutanud järelsõna kirjandusprofessor Rein Veidemann ning raamatu lõpus on ka sõnaseletused, mille on koostanud Helmi Neetar

Käesolevale trükile on meeleolukad värvilised pildid loonud Epp Marguste.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST