Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
008076K - Komplekt: Minu esimesed avastused looduses. CD-ROM ja<br>Puud. Seemnest võimsa metsani

Komplekt: Minu esimesed avastused looduses. CD-ROM ja
Puud. Seemnest võimsa metsani

008076K
TEA Kirjastus
9985-71-522-5
2012 TEA
160x180 mm.
CD-ROM

MINU ESIMESED AVASTUSED LOODUSES on põnev CD-ROM, mis ergutab lapse uudishimu, ärgitades teda avastama ja uurima maailma enda ümber.
CD-ROM koosneb neljast osast – “Puu”, “Konn”, “Lepatriinu” ja “Lind”. Igast osast saab laps omakorda palju loodusealaseid teadmisi, mida aitavad kinnistada testid, pusled, mängud ja lõbusad pildid.
CD-ROMi helindamisel on kaasa löönud eesti näitlejad – Tiina Tõnis ja Andres Ots.

Süsteeminõuded:
Pentium II 233
MHz või kiirem protsessor
Microsoft® Windows®98, 2000, Me või XP
16-bitine helikaart
Mac Power PC 233 MHz või kiirem protsessor
OS 8.6, OS 9.x või OS X

„Teadmiste” sarja raamatuga "puud" on kaasas interaktiivne arvutimäng, millega saab testida oma teadmisi ja oskusi. Sihile jõudmiseks tuleb läbida seitse taset, seejärel jõuab mängija rännaku lõpp-punkti, muinasjutulisse paika – Salametsa. Ülesannete lahendamise ja küsimuste vastamise teevad huvitavamaks visuaalselt efektsed taustapildid ja põnevad helid.

  

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST