Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)

Töötajad  

 

Nimi Ametinimetus Telefon E-mail
TEA Kirjastus AS üldtelefon: +372 616 1022
Silva Tomingas juhatuse esimees 6161015 silva.tomingas@tea.eu
Kalev Tomingas peakunstnik 6161021 kalev.tomingas@tea.eu
Epp Joakit personalijuht 6161022 epp.joakit@tea.eu
Merike Lebbin pearaamatupidaja 6161020 merike.lebbin@tea.eu
Anne Koppel raamatupidaja 6630171 anne.koppel@tea.eu
Ervin Bernhardt e-toodete arendusjuht 6161014 ervin.bernhardt@tea.eu
Müük ja turundus üldtelefon:+372 616 1006    
Riinalt Hanson müügijuht 6677852 riinalt.hanson@tea.eu
Irja- Liisa Jõeveer jaemüügijuht 6677863 irja.joevere@tea.eu
Alli Amtmann e-kaubanduse haldur 6677858 alli.amtmann@tea.eu
Inga Ulitkina ettetellimuste haldur 6677843 inga.ulitkina@tea.eu
Lea Richter telemarketingi juht 6677856 lea.richter@tea.eu
Maria Perner telemarketing andmesisestaja 6677846 maria.perner@tea.eu
Küllike Rehe Tondi kaupluse klienditeenindaja 6773468 kyllike.rehe@tea.eu
Astrid Vilt Liivalaia kaupluse klienditeenindaja 6677855 astrid.vilt@tea.eu
Kerli Niiduväli Rakvere kaupluse klienditeenindaja 3253499 kerli.niiduväli@tea.eu
Kaido Kaupmees Müügiesindaja: Tallinn, harjumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa  6730884 kaido.kaupmees@tea.eu
5579471
 Sirje Männa Müügiesindaja: Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Viljandimaa, Saaremaa ja Hiiumaa 5025213 sirje.manna@tea.eu
4476303
 Arvi Keskküla müügiesindaja: Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa, Tartumaa, Jõgevamaa 5268269 arvi.keskyla@tea.eu
Toimetus  
Marika Tamm toimetaja 6191040 marika.tamm@tea.eu
Silvi-Aire Villo toimetaja/ vanem projektijuht 6677860 silvi-aire.villo@tea.eu
Ahti Tomingas entsüklopeediate peatoimetaja 6191016 ahti.tomingas@tea.eu
Irena Kruusmaa entsüklopeediate peakordinaator 6191016 irena.kruusmaa@tea.eu
Arvi Tampuu geograafia toimetaja 6161004 arvi.tampuu@tea.eu
Ragnar Hunt toimetaja 6191009 ragnar.hunt@tea.eu
Madis Maasing toimetaja 6191035 madis.maasing@tea.eu
Ebeli Nahkur toimetaja 6677854 ebeli.nahkur@tea.eu
Janek Saareoja küljendaja 6677862 janek.saareoja@tea.eu
 Urmas Sirp küljendaja-tehniline toimetaja 6191046 urmas.sirp@tea.eu
Logi sisse

Uudised  

Jõuluvana kingikotti!
Väärt raamatud jõuluvana kingikotti. Valige 3 ja makske 2! Valige raamatud siit: 3=2
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.
Jõulu suur käsitööraamat
Raamatust leiate toredaid jõuluideid kodu kaunistamiseks, kinkide meisterdamiseks ja retsepte nii pühadelauale kui kuuseeheteks!
OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST