Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)

Töötajad  

 

Nimi Ametinimetus Telefon E-mail
TEA Kirjastus AS       üldtelefon: +372 616 1022
Silva Tomingas juhatuse esimees 6161015 silva.tomingas@tea.eu
Kalev Tomingas peakunstnik 6161021 kalev.tomingas@tea.eu
  sekretär-juhiabi 6161022  
Merike Lebbin pearaamatupidaja 6161020 merike.lebbin@tea.eu
Anne Koppel raamatupidaja 6630171 anne.koppel@tea.eu
Ervin Bernhardt e-toodete arendusjuht 6161014 ervin.bernhardt@tea.eu
Müük ja turundus üldtelefon:+372 616 1006    
Riinalt Hanson müügispetsialist 6677852 riinalt.hanson@tea.eu
Irja-Liisa Jõeveer jaemüügijuht 6677863 irja.joeveer@tea.eu
Alli Amtmann e-kaubanduse haldur 6677858 alli.amtmann@tea.eu
Inga Ulitkina ettetellimuste haldur 6677843 inga.ulitkina@tea.eu
Lea Richter telemarketingi juht 6677856 lea.richter@tea.eu
Maria Perner telemarketingi andmesisestaja 6677846 maria.perner@tea.eu
Jane Kasari Tondi kaupluse klienditeenindaja 6773468 jane.kasari@tea.eu
Jaanika Tiik Liivalaia kaupluse klienditeenindaja 6677855 jaanika.tiik@tea.eu
       
Kaido Kaupmees müügiesindaja: Tallinn, Harjumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa    kaido.kaupmees@tea.eu
5579471
 Sirje Männa müügiesindaja: Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Viljandimaa, Saaremaa ja Hiiumaa 5025213 sirje.manna@tea.eu
4476303
 Arvi Kesküla müügiesindaja: Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa, Tartumaa, Jõgevamaa 5268269 arvi.keskyla@tea.eu
Toimetus  
Marika Tamm projektijuht 6191040 marika.tamm@tea.eu
Silvi-Aire Villo toimetaja / vanemprojektijuht 6677860 silvi-aire.villo@tea.eu
Ahti Tomingas entsüklopeediate peatoimetaja 6191016 ahti.tomingas@tea.eu
Irena Kruusmaa peatoimetaja 6191016 irena.kruusmaa@tea.eu
Arvi Tampuu toimetaja 6161004 arvi.tampuu@tea.eu
Ragnar Hunt toimetaja 6191009 ragnar.hunt@tea.eu
Madis Maasing toimetaja 6191035 madis.maasing@tea.eu
Ebeli Nahkur toimetaja 6677854 ebeli.nahkur@tea.eu
Janek Saareoja küljendaja 6677862 janek.saareoja@tea.eu
 Urmas Sirp küljendaja / tehniline toimetaja 6191046 urmas.sirp@tea.eu
Logi sisse

Uudised  

Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.
Koguteose „Eesti Vabariik 100ˮ esitlus 9. novembril ülikoolilinnas
„Eesti Vabariik 100ˮ esitlus 9. novembril Tartus
TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.
OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST