Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007061 - Berlitzi reisijuht. Pariis

Berlitzi reisijuht. Pariis

007061
TEA Kirjastus
9789985714836
2006 TEA
1. trükk
144 lk.
105x144 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Hind: 9.50 €


Käesolev reisijuht on Prantsusmaa pealinna Pariisi külastajale asendamatu abimees. Värvikoodidega varustatud kompaktse ja kasutajasõbraliku teatmiku kaante vahel on hoolikalt valitud informatsioon, mida vajab eestlane Pariisis. Lihtsad ja selged ülevaated ning värvifotod kuulsatest vaatamisväärsustest, esmaklassilistest muuseumidest ning tänavatest ja väljakutest piirkondade kaupa aitavad koostada vaheldusrikkaid marsruute ja teevad tee huviväärsuste juurde hõlpsasti leitavaks. Orienteerumist hõlbustavad ka kesklinna, Montrmartre’i, Ladina kvartali ja Pariisi lähiste ekskursioonide kaardid, mis on trükitud kaante sisekülgedele.

Teatmik peatub eraldi Pariisi ajalool, käsitleb ka tähtsamate vaatamisväärsuste saamislugu ja tausta ning asjalikku teksti ilmestavad huvitavad ja meeleolukad kõrvalepõiked, mis on paigutatud omaette kastikestesse. Reisijuhi lõpus on indeks, mis juhatab kasutaja kiiresti talle vajaliku informatsiooni juurde.

Eraldi peatükk keskendub sellele, mida Pariisis süüa ja juua ning restoranisoovitused aitavad muuta kehakinnitamise meeldivalt vaheldusrikkaks. Hotellisoovitustes ära toodud majutusvõimaluste valik sobib paremini paksema rahakotiga reisijatele, kuid kasulike nõuannete peatükist võib leida näiteks ka noortehostelite kontaktid.

Kasulikud nõuanded käsitlevad tähestikulises järjekorras neid olulisemaid valdkondi ja küsimusi, millega reisija tavaliselt kokku puutub ning tekstis on ära toodud ka muuseumide, galeriide ja restoranide lahtiolekuajad. Berlitzi reisijuht annab vajalikke juhtnööre neile, kelle eesmärgiks on teha muuhulgas sisseoste, nautida suurlinna ööelu või lahutada meelt kontsertidel, teatrites ja kultuuriüritustel. Hätta ei tohiks jääda ka lastega reisivad pered ning need, kes soovivad aktiivselt puhata. Kindlasti on teatmiku eeliseks tõsiasi, et ta pigem aitab reisijat kui püüab tema eest otsuseid teha. Seega peaks Berlitzi reisijuht sobima suurepäraselt ka noortele, kes tahavad avastada linna eelkõige omal käel.


 

Samast sarjast Berlitzi reisijuhid:
Berlitzi reisijuht. Hispaania
Berlitzi reisijuht. Šveits
Berlitzi reisijuht.
Tervis ja reisimine

Berlitzi reisijuht. Portugal
Berlitzi reisijuht.
New York

Berlitzi reisijuht. Tai
Berlitzi reisijuht. Türgi
Berlitzi reisijuht. Itaalia
Berlitzi reisijuht.
Ameerika Ühendriigid

Berlitzi reisijuht. Kanada
Berlitzi reisijuht. Stockholm
Berlitzi reisijuht. Rooma
Berlitzi reisijuht. Brüssel
Berlitzi reisijuht. Vilnius
Berlitzi reisijuht. Oslo
Berlitzi reisijuht. Rootsi
Berlitzi reisijuht. Saksamaa
Berlitzi reisijuht. Viin
Berlitzi reisijuht. Peking
Berlitzi reisijuht. Riia
Berlitzi reisijuht. Iirimaa
Berlitzi reisijuht. Berliin
Berlitzi reisijuht. Praha
Berlitzi reisijuht. Egiptus
Berlitzi reisijuht. Kreeka
Berlitzi reisijuht. Barcelona
Berlitzi reisijuht. London
Berlitzi reisijuht.
Milano ja Itaalia järved

Berlitzi reisijuht. Peterburi
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST