Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007060 - Berlitzi reisijuht. London

Berlitzi reisijuht. London

007060
TEA Kirjastus
9789985714829
2006 TEA
1. trükk
144 lk.
105x144 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Hind: 9.50 €


Berlitzi Londoni reisijuht on asjalik käsiraamat Suurbritannia pealinna külastavale turistile. Teatmik peatub põhjalikult linna ja selle ümbruse ajalool ja vaatamisväärsustel, tutvustab erinevaid ajaveetmisvõimalusi, kaubanduse eripärasid, hotelle ja söögikohti. Unustatud pole ka erihuvidega reisijaid: autojuhte, äriinimesi, spordihuvilisi, lastega külastajaid, gay- ja lesbituriste jne. Käepärane raamatuke on varustatud ka kaartidega: esikaane vahel on ülevaatlikum Londoni kaart ning üksikasjalikum kesklinna kaart, tagakaane vahel Kensingoni ja Chelsea ning West Endi kaart. Lisaks on kogu teatmik varustatud heatasemelise fotomaterjaliga.

Raamatuke algab linna ajalooga, lühidalt tutvustatakse kõiki tähtsamaid ajalooperioode alates roomlaste vallutustest, läbi keskaja ja impeeriumiajastu kuni maailmasõdade ja tänase päevani. Ajaloolised tähtsündmused on esitatud eraldi tabelis. Sellele järgneb rubriik “Kuhu minna”, mis tutvustab põhjalikult asuvaid vaatamisväärsusi, nende ajalugu ja tänapäeva. Lisatud on tähtsamate kultuurisündmuste kalender.

Et turistidele on äärmiselt oluline teave erinevate söömisvõimaluste kohta, peatubki teatmik järgmisena just sellel aspektil. Teatmik annab ülevaate briti rahvusköögist ning Londoni söögi- ja joogikohtades pakutavast; lisatud on hinnasoovitused.

Nagu Berlitzi reisijuhtidele kombeks, antakse sinistel lehekülgedel vajalikku üldist reisiinfot (transport linna ja linna sees, rahavahetus, mida jälgida hotelli valides, milline on liiklus jne). Kollastel lehekülgedel on ära toodud terve rida soovitatavaid hotelle ja restorane koos lühida tutvustusega pakutavatest roogadest ja maksetingimustest, unustamata mainida ka hinnaklassi. Teatmiku lõpus olev register aitab otsitavat kergemini üles leida.


 

Samast sarjast Berlitzi reisijuhid:
Berlitzi reisijuht. Hispaania
Berlitzi reisijuht. Šveits
Berlitzi reisijuht.
Tervis ja reisimine

Berlitzi reisijuht. Portugal
Berlitzi reisijuht.
New York

Berlitzi reisijuht. Tai
Berlitzi reisijuht. Türgi
Berlitzi reisijuht. Itaalia
Berlitzi reisijuht.
Ameerika Ühendriigid

Berlitzi reisijuht. Kanada
Berlitzi reisijuht. Stockholm
Berlitzi reisijuht. Rooma
Berlitzi reisijuht. Brüssel
Berlitzi reisijuht. Vilnius
Berlitzi reisijuht. Oslo
Berlitzi reisijuht. Rootsi
Berlitzi reisijuht. Saksamaa
Berlitzi reisijuht. Viin
Berlitzi reisijuht. Peking
Berlitzi reisijuht. Riia
Berlitzi reisijuht. Iirimaa
Berlitzi reisijuht. Berliin
Berlitzi reisijuht. Praha
Berlitzi reisijuht. Egiptus
Berlitzi reisijuht. Kreeka
Berlitzi reisijuht. Barcelona
Berlitzi reisijuht. Pariis
Berlitzi reisijuht.
Milano ja Itaalia järved

Berlitzi reisijuht. Peterburi
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST