Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007516 - TEA laste- ja noorte<br>e-Entsüklopeedia + Virtuaalne maailm

TEA laste- ja noorte
e-Entsüklopeedia + Virtuaalne maailm

007516
2008
Hind: 99.00 €

Süsteeminõuded: Windows 2000, 2003, XP, Vista, DVD- või CD-lugeja.
"TEA laste ja noorte e-entsüklopeedia": 1,6 GB vaba ruumi kõvakettal
"Virtuaalne maailm": 350 MB vaba ruumi kõvakettal

Süsteeminõuded: Mac OS 10.3, DVD-lugeja. 1,6 GB vaba ruumi kõvakettal. "TEA laste ja noorte e-entsüklopeedia" paigaldatakse Teie arvuti kõvakettale kausta "Applications" automaatselt, kui sisestate DVD ja teete topeltklõpsu programmil TLNE võiTLNE.app.

" TEA laste ja noorte e-entsüklopeedia" 

Allpoololeval lingil klikkides avatakse uues brauseriaknas TEA laste ja noorte e-entsüklopeedia demoprogramm, mis annab osalise ülevaate  programmi võimalustest.

Soovime teie tähelepanu juhtida sellele, et kuna tegu on Internetis asuva demoversiooniga, siis võib mõningate multimeediafailide avanemine olla aeganõudev, sõltudes internetiühenduse kiirusest ning ülisuurest huviliste hulgast. Toote lõppversioonis paigaldatakse antud failid kasutaja kõvakettale ning nende kuvamine toimub koheselt, ilma viivitusteta.

TEA laste ja noorte e-entsüklopeedia DEMO

 "Virtuaalne maailm"

TEA laste ja noorte e-entsüklopeediast leiab kasutaja ka iseseisva lisaprogrammi „Virtuaalne maailm”. See kujutab endast põnevat virtuaalset atlast koos interaktiivsete harjutustega, mis aitavad geograafiat paremini mõista ja maailma põhjalikumalt tundma õppida. Kuna selle interaktiivse programmi eripära ei võimalda demoversiooni Internetti paigaldamist, tuleks lisainfo saamiseks kasutada allpoololeval lingil klikkides avanevat pildiseeriat.

"Virtuaalse maailma" pildiseeria

NB! Loe ka artiklit nende toodete kohta 17.04.2008 "Postimehe" lisalehest "Raamat":

RaamatPDF (260 KB)

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST