Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007611 - Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD

Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD

007611
TEA Kirjastus
978-9949-24-298-6
2016 TEA
2. trükk
272 lk.
205x260 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ on uue originaalsarja „TEA & TUNNE MAAILMA!“ avaraamat. Raamatu on koostanud TEA Kirjastuse entsüklopeedia toimetus. Raamat ilmub esmatrükina.
„Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ annab kõigist riikidest lühikese ja põneva ülevaate. Raamatut illustreerivad üle 2000 foto, kaardi, skeemi ja joonise. Nii olulistele kui ka vähetuntud ja üllatavatele, kuid teadmist väärivatele faktidele on eraldi rubriikides (nt „Kas sa tead?“ või „Uskumatu!“) osundatud.
„Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD" loob igaühele võimaluse kontrollida ja laiendada oma teadmisi meid ümbritsevast maailmast läbi MÄLUMÄNGUDE. Raamat võimaldab lugejatel kergesti ka ise oma perele ja sõpradele toredaid ja harivaid viktoriine koostada.
 

Kas teate, millisel riigil puudub pealinn?
Kas teate, milline maailma saareriik on ainult veidi suurem kui meie Kihnu saar?
Kas teate, kus vändati maailma esimene täispikk mängufilm?
Kas teate, kus asub maailma suurima ekraaniga kino?
Kas teate, millise riigi lipp ei ole ei ristküliku- ega ruudukujuline?


Sarja „TEA & TUNNE MAAILMA!“ avaraamatule – „Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD”  – järgneb samas stiilis peagi teine – „Maailma suurlinnade entsüklopeedia”.


 

Samast sarjast TEA&TUNNE MAAILMA!:

Seotud tooted  

007615 - Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD
Tavahind: 27.90 €
Soodushind: 25.10 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST