Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007557 - Kroonilise valu ravimise käsiraamat

Kroonilise valu ravimise käsiraamat

007557
dr. Bradley S. Galer ja dr. Charles E. Argoff
978-9949-24-122-4
07.03.2012 TEA
1. trükk
264 lk.
165 x 230 mm.
Kahevärvitrükk
Kõva köide
Hind: 29.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Kui Sa oled üks nendest paljudest, kes kannatab kroonilise valu käes, võib Sulle tunduda, et valu kestab lõputult ja rikub kogu Su elu. Võib-olla on Sinulegi öeldud, et „valu on vaid Sinu peas” ning Sul tuleb taluda migreenist, artriidist või mõnest kroonilisest haigusest tingitud valusid. Kuid Sa võid ennast jälle hästi tunda! Käesolevas raamatus selgitavad maailmakuulsad valuspetsialistid dr. Bradley S. Galer ja dr. Charles E. Argoff krooniliste valude varjatud ja vähetuntud põhjusi, õpetavad vältima diagnoosimisel tehtavaid vigu ning tutvustavad uusimaid ravimeetodeid.

„Kroonilise valu ravimise käsiraamat“ selgitab lihtsate sõnadega valu toimimise põhitõdesid ning annab arusaadavas keeles kõige olulisemat teavet valu kohta. Teos jaguneb kolmeks osaks. Esimene osa käsitleb üksikasjalikult spetsiifilisi valuseisundeid ja kirjeldatakse eri tüüpi valusid, antakse ülevaade toimivatest ravimeetoditest ja tutvustatakse uuendusi ravi vallas. Teises osas räägitakse põhjalikumalt ravist ja ravimeetoditest. Kolmandas osas arutletakse selle üle, mis on valu, miks valu tuntakse, kuidas inimene valu kogeb, kuidas stress ja teised faktorid seda mõjutavad ja kuidas närvisüsteem töötab.

„Kroonilise valu ravimise käsiraamat“ käsitleb põhjalikult järgmisi valusid:
• seljavalu,
• kaelavalu,
• osteoartroos,
• reumatoidartriit,
• migreenid,
• pingepeavalud,
• ravimite liigtarbimisest tingitud peavalud,
• fibromüalgia,
• vähivalu,
• reflektoorne sümpaatiline düstroofia,
• kompleksne regionaalne valusündroom,
• valulik polüneuropaatia,
• vöötohatis,
• postherpeetiline neuralgia.

„Kroonilise valu ravimise käsiraamat“ on tänapäevane ja praktiline käsiraamat, mis on teinud ta suurmenukiks väga paljudes riikides. Raamatust saate head nõu, kuidas valudest vabaneda, neid vältida ja nendega toime tulla.


 

Seotud tooted  

007553 - Suur Hiina meditsiini käsiraamat

Suur Hiina meditsiini käsiraamat

Elina Hytönen
20.02.2012 TEA Kirjastus
007580 - Suur toiduallergia käsiraamat<br>Toiduainete talumatus, sellega toimetulek ja 150 retsepti tervislikuks toitumiseks
Tavahind: 29.90 €
Soodushind: 14.95 €
007588 - Diabeet<br>Õige toitumine ennetab ja ravib

Diabeet
Õige toitumine ennetab ja ravib

Nasseem M. Malouf
6.01.2014 TEA
Tavahind: 24.90 €
Soodushind: 22.40 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST