Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007623 - Suur kodudoktori käsiraamat. <br>1000 ravi 200 tervisemurele

Suur kodudoktori käsiraamat.
1000 ravi 200 tervisemurele

007623
Marshall Editions
978-9949-24-099-9
28.03.2017 TEA
2. trükk
1000 lk.
165 x 230 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse "Suur kodudoktori käsiraamat" sisu veebis >>>>

„Suur kodudoktori käsiraamat” on erakordselt põhjalik kodumeditsiini käsiraamat. See praktiline teatmeteos pakub 1000 erinevat võtet 200 sagedama tervisemure koduseks raviks.

„Suur kodudoktori käsiraamat” kirjeldab iga haiguse puhul viit, maailmas enim levinud ravimeetodit:

tavameditsiin
traditsiooniline Hiina meditsiin
loodusravi
homöopaatia
taimravi

„Suur kodudoktori käsiraamat” aitab ära tunda peamised sümptomid ja seada ravi eesmärgid. Hästi lahti seletatud lahendused haigusnähtude leevendamiseks on kiired ja käepärased. Ravimeid on põhjalikult kirjeldatud, esitatud on täpsed annused ning juhised kasutamiseks. Käsiraamat annab ammendava ja selge kirjelduse iga ravivõtte kasutamiseks. Lugejat teavitatakse alati, kui eksperdi konsultatsioon on vajalik, kui ravimid aitavad tõenäolisemalt kui homöopaatia või taimeravi. Õpetatakse, kuidas valmistada teesid, lahuseid, mähiseid, kompresse ning taimseid drooge.

„Suur kodudoktori käsiraamat” keskendub peamiselt füüsilisele ja bioloogilisele ravile, kuid annab ka usaldusväärset nõu tervisliku eluviisi ning keha ja vaimu teraapia kohta.

Sõnaseletused raamatu lõpus avavad olulisemaid mõisteid ning indeks võimaldab kiiresti leida otsitava.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST