Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007618 - Eesti linnade, alevite ja alevike taskuentsüklopeedia

Eesti linnade, alevite ja alevike taskuentsüklopeedia

007618
978-9949-24-335-8
24.08.2016 TEA
Esmatrükk
400 lk.
145 x 180 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 26.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Eesti linnade, alevite ja alevike taskuentsüklopeedia” on TEA menuka taskuentsüklopeediate sarja uusim, esmatrükina ilmuv teatmeteos. Käepärases formaadis mahukas taskuentsüklopeedia tutvustab meile kõiki Eesti 47 linna, 12 alevit ja 186 alevikku. 

Raamat annab ülevaate iga asula ajaloost, geograafiast, kultuurist ja majandusest ning juhib tähelepanu tuntuimatele huviväärsustele.

„Eesti linnade, alevite ja alevike taskuentsüklopeedia” sünnib koostöös Eesti omavalitsustega ja sisaldab muuhulgas omavalitsusjuhtide endi poolt esile tõstetud põnevaid fakte. Raamat on rikkalikult illustreeritud ning sealt leiame nii ajaloolist kui ka tänapäevast fotomaterjali.

Kohanimede ja isikunimede registrid aitavad huvilisel erinevate teemadega kiiresti lähemalt tutvuda.


„Eesti linnade, alevite ja alevike taskuentsüklopeedia” on väärt lugemisvara meile kõigile – Eestimaa inimestele.

Samast sarjast TEA taskuentsüklopeediad:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST